Veselam
Neticami stāsti

10 dēlu māmiņa teju 40 gadu vecumā beidzot tiek pie meitiņas1

Foto: instagram/ mrsbrett79

Māmiņa, kas dzemdējusi 10 puikas, beidzot nav vienīgā sieviešu kārtas pārstāve savā ģimenē, jo vienpadsmitais pasaulē nākušais bērns ir meitene.

Lielbritānijā dzīvojošā sieviete Aleksisa Breta nespēja noticēt, kad ārsti atklāja – viņa gaida meitenīti.

Nevarēdami sagaidīt bērna dzimšanu, Aleksija un viņas vīrs Deivids devās vairāk nekā 80 kilometru uz klīniku, kas varēja tūlīt pateikt bērna dzimumu.

View this post on Instagram

#tenboys #onegirl #dingwallhighlandsuk

A post shared by Mum To Ten Boys (@mrsbrett79) on

“Es gaidīju, ka mums būs vēl viens puika. Bet, kad uzzināju, ka būs meitene, es biju pamatīgi pārsteigta,”viņa stāstīja laikrakstam “The Mirror”.

39 gadus vecā mamma, kas Skotijā dzīvo kopā ar savu 44 gadus veco vīru Deividu, vilciena vadītāju, sacīja, ka ļoti priecājas par meitiņu, kam dots vārds Kamerona.

“Es biju šokēta, bet sajūsmā. Tagad viņa ir šeit kopā ar mums, tā ir fantastiska sajūta,”viņa stāstīja. Kameronu pieskatīt palīdz desmit brāļi vecumā no diviem līdz 17 gadiem

View this post on Instagram

#princesslife

A post shared by Mum To Ten Boys (@mrsbrett79) on

“Viņi parasti izturas pret māsiņu ļoti labi, cenšoties uzvesties klusu, lai viņu nepamodinātu,” pauda tētis Deivids. Aleksija saka, ka viņa būtu laimīga, ja arī viņas vienpadsmitais bērns būtu bijis zēns, jo visi viņas dēli viņai ir lieliski bērni.

“Daudzi jautā, vai mums ir tik daudz bērnu tāpēc, ka mēs allaž cerējām uz meiteni. Es godīgi varu atbildēt “nē”. Kamerona nebija plānota, bet es biju priecīga tik un tā,” viņa sacīja.

Saistītie raksti

Lai gan puikas mājās taisa bardaku, Aleksija ienīst nekārtību un nedēļā 49 reizes darbina veļas mašīnu un katru dienu –putekļusūcēju. “Mēs tagad noteikti apstāsimies. [Bērnu mums] vairs nebūs. Es to teicu jau agrāk, bet šoreiz es to domāju pilnīgi nopietni. Es mīlu savu ģimeni tādu, kāda tā ir tagad,” pauda Aleksija.

“Es nekad nebiju plānojusi kļūt par daudzbērnu ģimenes mammu, bet tagad man tas patīk,” viņa teica. Aleksija, kas ir nepilna laika fitnesa instruktore, atklāja, ka līdz ar meitiņas piedzimšanu viņa priecājas, ka beidzot var iegādāties bērnu preces rozā krāsā.

LA.lv