Veselam
Sekss

12 nerakstīti pirmā seksa noteikumi0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Pirmā nakts kopā ar jaunu mīļoto var būt neveikla un uztraukuma pilna, ir grūti saprast, ko vēlas otrs cilvēks, tāpēc lapas mhealth.ru autore Arina Vintovkina vērsās pie lasītājām un uzzināja, ko sievietes sagaida no pirmā seksa ar jaunu partneri.

1. Ja vīrietis ir pārliecināts par sievietes vēlmi palikt ar viņu divatā klusākā vietiņā, viņš atrod īsto vietu un uzaicina viņu.

2. Pirmajam seksam vīrietis atvēlē neierobežotu laiku. Nekādu “Man steidzami jādodas uz lietišķu tikšanos, atvaino, atkārtosim rīt.” Laikam jāpietiek ne tikai mīlestības aktam (vai vēl labāk, dažiem), bet arī lai vienkārši mīļi apskāvušies pavāļātos pa gultu.

3. Divvientulības laikā vīrietis aizmirst par tālruni un atliek visus, pat vissteidzamākos jautājumus (tiem, kuriem “sieva dzemdē” vai “sievasmāte uz nāves gultas”, tādas tikšanās nemaz nav atļautas). Mobilajai ierīcei vajadzētu būt nevis klusuma, bet gan lidmašīnas režīmā!

Foto: Shutterstock

4. Prezervatīvi. Kam ir loceklis, tas arī par tiem gādā un bez ierunām. Nebūs patīkami izģērbties līdz apakšveļai un pēkšņi konstatēt, ka viss jāpamet un jāsteidzas uz aptieku.

5. Prezervatīvu iesaiņojumam vajadzētu būt neskartam. Jauna sieviete – jauns iepakojums! Citādi partnere var sākt interesēties, cik sen un kādos apstākļos tika izmantoti jau izlietotie. Erotisko noskaņu tas noteikti nekāpinās.

6. Pats spontānākais sekss neatbrīvo vīrieti no pienākuma labi smaržot. Ja nav pieejama duša, vismaz mitrajām salvetēm vajadzētu būt.

7. Ļoti apsveicami, ja vīrietis ar vārdiem vai skaņām atzīmē visu, ko redz un kam pirmo reizi pieskaras. Tas ir universāls veids, kā iedvesmot, uzmundrināt un ļaut atbrīvoties partnerei, kura pirmo reizi pilnībā atkailinās vīrieša klātbūtnē un droši vien ļoti nervozē.

Foto: Shutterstock

8. Pirmajā reizē uzstāt un pieprasīt minetu/anālo utt. – slikts tonis. Labāk lai pirmais sekss ir pārāk “klasisks” nekā pārmērīgi “eksotisks”. Ja sieviete vēlēsies, viņa pati darīs zināmu, ka neiebilst pret alternatīviem veidiem un/vai vietām.

9. Pirmais sekss nevar ilgt 5-10 minūtes. Precīzāk – protams, var. Bet nevajadzētu. Ja vīrietis zina par savu ātro ejakulāciju (vispār dzīvē vai tad, kad viņš satiekas ar jaunu partneri), viņam vienkārši kaut kā jāmēģina procesu izstiept vismaz 15 minūtes vai jābūt gatavam otrajam “piegājienam”, vai arī vispirms jāsagādā orgasms sievietei. Lai viņai nevajadzētu nodomāt vai pat pateikt: “Ēeeee… Un vai tā dēļ bija vērts taisīt epilāciju?…”

Foto: Shutterstock

10. Ja vīrietis vēlas kopā sagaidīt rītausmu, bet sieviete, gluži pretēji, neplāno uzkavēties līdz rītam un skrien mājās, nevajag mocīties minējumos. Ka sekss viņai nepatika, ka viņa nožēlo izdarīto, viņu mājās gaida vīrs utt. Bieži vien tas tiek darīts ārkārtīgi prozaisku iemeslu pēc un tiem nav nekāda sakara ar seksu. Piemēram, iedzert zāles, kas palikušas mājās. Aiziet uz tualeti, kas arī dažreiz ir problemātiski jaunā vietā ar jaunu kavalieri aiz sienas.

Saistītie raksti

11. Ja tikšanās notiek vīrieša dzīvoklī un viņš ir stingri nolēmis brokastot vienatnē, tas vienā vai otrā veidā iepriekš jāpaziņo partnerei. Variants tūlīt pēc seksa sacīt “Man rīt agri jāceļas. Es tev izsaucu taksometru, tāpēc nāc, uzvelc biksītes un dodies” nav tas, kuru izvēlēties.

12. Minimums, ko vīrietis var darīt, ir izsaukt automašīnu un samaksāt par braucienu. Nauda jānodod tieši vadītājam, nevis sievietei! Ideālā pasaulē vīrietis piedāvā doties kopā ar sievieti, lai pārliecinātos, ka viss būs kārtībā. Pavadīšanas variants nav vēlams, bet obligāts, ja dāma dzīvo netālu un taisās doties kājām.

LA.lv