Veselam
Netradicionāli

18. oktobrī bezmaksas nodarbības – dažādu veidu joga un biodanza!0

Publicitātes foto

“Labo sajūtu laboratorija” 18. oktobrī atzīmes desmit gadu jubileju. Par godu šim notikumam tiek aicināti mazi un lieli jogot gribētāji uz studiju, jo visas dienas garumā studijā nodarbības būs bezmaksas, tāpēc katrs no jums noteikti atradīs sev piemērotāko jogas nodarbību, kas priecēs ķermeni un garu.

• No 8:00 līdz 9:30 nāc uz Hatha jogas nodarbību pie Aleksandra Ņikitina, kurš ar jogu nodarbojas jau astoņus gadus un savas zinašanas vairākkārt papildinājis Indijā.

• No 10:00 līdz 11:00 izbaudi ne tik intensīvu Hatha jogu pie mūsu pasniedzējas Lauras Celmiņas, viņa ar jogu nodarbojas jau piecus gadus un sapratusi, ka attīstot fizisko lokanību un spēku, mainās arī mūsu domāšanas veids. “Mēs ieraugam sevi un pasauli ar pavisam citām acīm,” skaidro Laura.

• Savukārt no 11:00 līdz 12:00 tiks rīkota jogas nodarbība māmiņam ar bēbīšiem, kuras laikā varēsiet iemācīties jogot kopā ar savu mazulīti. Šo nodarbību vadīs mūsu pasniedzēja Ilvita Kļaviņa, kura ar jogu nodarbojas vairak kā desmit gadus. “Joga ir mans dzīvesveids- tas pilnveidojas un mainās un to nevar vairs apstādināt. Būt šeit un tagad, darīt to kas visvairāk patīk- tā ir liela laime un reizē atbildība,” skaidro Ilvita.

• No 12:00 līdz 13:00 pievienojies uz atslābinošo un meditatīvo YIN jogas nodarbību pie pasniedzējas Dainas Liepiņas, kura mūsu studijā darbojas jau kopš pašiem pirmsākumiem. Ar jogu Daina nodarbojas jau 10 gadus un ir secinājusi ka joga viņas dzīvē rada līdzsvaru. “Nodarbību laikā mēs darbojamies gan ar prātu, gan ar ķermeni. Mēs sevi pārvaram, radot izaugsmi!” norāda Daina.

• No 13:00 līdz 14:15 notiks grūtnieču jogas nodarbība, kuras laikā topošās māmiņas varēs kārtīgi izvingrināties un atslābt. Šo nodarbību vadīs pasniedzēja Ilvita Kļaviņa.

• No 15:00 līdz 16:00 varēsiet apmeklēt jaudīgo Biodanzas nodarbību pie pasniedzējas Antras Slokas-Jakovļevas. “Dzīvi izjūtu kā klātesošu nepārtrauktu kustību, plūsmu vai deju, kurā apzinoties sevi iespējams mijiedarboties saskaņoti. Ja atveramies un uzticamies dzīvei, tad tā kā upe mūs aizved pie tiem krastiem un cilvēkiem, kas visvairāk vajadzīgi,” stāsta Antra.

• No 16:00 līdz 17:15 notiks karstās jogas nodarbība pie pasniedzējas Dainas Liepiņas.

• No 17:30 līdz 18:45 varēsiet izbaudīt vēl vienu karstās jogas nodarbību pie Dainas, kā nekā karstā joga ir “Labo sajūtu laboratorijas” viena no sirds lietām.

• Pēc karstās jogas nodarbības no 17:30 līdz 19:00 varēsiet izbaudīt to, ko nozīmē ķermeņa atslābums YIN jogas nodarbībā, kuru vadīs Mārcis Trautmanis, kurš ar jogu nodarbojas nu jau septiņus gadus, iegūstot zināšanas pie pasniedzējiem Bali, Indijā un Taizemē. Viņš ir atklājis, ka joga viņa dzīvē ieviesusi mieru. “Ja mūsu ķermenis kļūst plastisks, tad arī mūsu dzīve kļūst vienkāršāka un plūstošāka. Prāta elastīgums palīdz mums atbrīvoties no veciem aizspriedumiem, kas ļauj mums ieraudzīt lietas – tādas, kādas tās patiesībā ir. Kā nekā viss ir saistīts,” norāda Mārcis.

 

LA.lv
VE
Veselam.lv
Veselam
Psiholoģes ieteikumi, kā palīdzēt bērnam uzsākt bērnudārza un skolas gaitas
1 diena
VE
Veselam.lv
Veselam
9 ģeniālas idejas, ko pagatavot no arbūza
1 diena
VE
Veselam.lv
Veselam
Seko šiem ieteikumiem un nekad vairs neuztraucies par matu veselību
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
VIDEO: Alga līdz pat 10 000 eiro mēnesī. Sludinājumos atklāj, cik strauji uzlekušas algas Latvijā
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Slimnīca nāk klajā ar izmeklēšanā secināto par smagi piekauto krāslavieti, kurš mira slimnīcā
12 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: “Tas ir krājies gadus divus un vairāk.” Ozolnieki lūdz novirzīt lidmašīnu ceļus
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
Samoilovs/Šmēdiņš sasniedz pusfinālu
6 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijai tuvojas anticiklona centrs. Jaunākā laika prognoze svētdienai
8 stundas