Veselam
Dzīvesveids

20.oktobrī Mežaparkā notiks taku un šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”0

Publicitātes foto

Sestdien, 20.oktobrī, Mežaparka Lielajā pļavā ceturto gadu pēc kārtas pulcēsies taku un šķēršļu skrējiena “Lāčplēšu kross” dalībnieki no visas Latvijas, cīnoties ar distanci un šķēršļiem 3 dažādās distancēs – 1km Bērnu krosā, 5km Tautas krosā un 10km Lāčplēšu krosā. Garākajās distancēs stiprākie dalībnieki savā starpā sadalīs arī naudas balvas.

Reģistrācija, tirgotāju tirdziņš un dažādas izklaides aktivitātes darbosies sestdien jau no pulksten 9.00, bet pirmais starts Bērnu krosam tiks dots plkst. 10.30, savukārt plkst. 11:00 trasē dosies 5 kilometru garā Tautas krosa dalībnieki, bet pēdējie plkst. 12:00 skrējienā startēs 10 kilometru Lāčplēšu krosa dalībnieki. Līdzjutējiem būs unikāla iespēja sekot līdzi sacensību gaitai, jo distance izveidota 5 kilometru aplī, ko garākās distances dalībnieki veiks vairākas reizes.

Līdzjutēji tikmēr aicināti piedalīties bezmaksas izklaides aktivitātēs sacensību centrā, kur notiks šaušana ar loku, dažādi rokdarbi un kāpšana pa virvēm, kā arī kalēja darbnīcas aktivitātes. Visu distanču dalībnieki finišā saņems Lāčplēšu krosa medaļas, kā arī siltu un spēcinošu spēka putru. Katrā distancē tiks apbalvoti labākie 3 skrējēji sieviešu un vīriešu konkurencē, bet 5km Tautas un 10km Lāčplēšu krosa spēcīgākie dalībnieki tiks apbalvoti ar naudas balvām.

Šogad dalībniekus sagaidīs jauni un interesanti šķēršļi, lai šo patriotisko skrējienu padarītu aizraujošāku un interesantāku. Bērniem 1 kilometra distancē būs jāpārvar 3 veidu tematiskie šķēršļi – Varoņa taka, Kangara tīkls un Lāčplēša josta. Vairāk savu izturību un spēku pārbaudīs garāku distanču dalībnieki, kuri startēs 5 kilometru un 10 kilometru.

Saistītie raksti

Garajās distancēs būs tādi šķēršļi kā Laimdotas laipa, Kokneša bluķi, Melnā bruņinieka bedres, Spīdalas slazds, Kokneša bluķi, Sumpurņa siena, Lāčplēša josta un Staburadzes klints. Vairāk uzzināt par distancēm un šķēršļiem var mājas lapā www.lacplesukross.lv.

Reģistrācija sacensībām pieejama mājas lapā www.lacplesukross.lv, kur ir iespējams piereģistrēties līdz 18.oktobrim. Sacensības piedāvā Rīgas dome, atbalsta Isostar, Baltais, Garmin, Vitamax, Hanzas maiznīca, Magnesia, Futura zivju eļļa, RedBull.

Pagājušā gada video.

LA.lv