Negribas, Sekss

Dzīve bez seksa – plusi un mīnusi

paris_gulta12

Seksuālas attiecības ir svarīga un neatņemama daudzu cilvēku dzīves sastāvdaļa. Tomēr pēdējos gados arvien izteiktāka visā pasaulē kļūst tendence pilnībā atturēties no intīmās dzīves. Speciālisti skaidro, kādi ir šāda dzīvesveida plusi un mīnusi.

Seksa neesamība spēj padarīt jūtas un izjūtas asākas. Tāpēc pārtraukumu intīmajā dzīvē vērts paņemt tiem, kas zaudējuši par to interesi.

Turklāt “intīmās dzīves atvaļinājumi” ļauj no jauna iedegties kaislē pret partneri, kā arī daudzveidot seksuālās attiecības pēc šī perioda beigām.

Seksologi uzskata: cilvēks, kas netērē spēkus seksam, novirza uzkrāto enerģiju radoši vai jaunu mērķu sasniegšanai. Nu, protams, slavenā sublimācija!

Tāpēc periodos, kad nav seksuālās dzīves, vērts nodoties pašizaugsmei un strādāt pie jaunu virsotņu iekarošanas.

Tomēr seksa trūkumam ir arī virkne mīnusu. Sieviete, kurai pēc šķiršanās ilgstoši nav seksuāla partnera, var iedzīvoties depresijā un neirozēs.

Vīriešiem seksa trūkums draud ar priekšlaicīgu ejakulāciju, atsākot intīmo dzīvi, savukārt sievietēm var tikt izjaukts hormonu līdzsvars.

Jāpiezīmē, ka katrs cilvēks pats izvēlas savas dzimumdzīves intensitāti. Protams, labāk neiztērēt visu dzīvi otrās pusītes meklējumos, tai pašā laikā laupot sev intīmās dzīves priekus.

Pievienot komentāru