Netradicionāli, Padomi

Trīs galvenie sievietes spēka avoti un kā tos uzpildīt

1. Pirmais spēka avots

1no3

Pirms sievietes spēka avots sievietes sakrālajā centrā ir dzemde, kas atrodas Svadhistānas čakras apvidū.

Šeit atrodas sievietes seksuālās enerģijas avots. Kad šis centrs ir atvērts, sieviete staro sievišķajā spēkā, baudā, skaistumā, viņa pievelk un apbur apkārtējos. Viņa atrodas stāvoklī, kad sevi mīl, izjūt pašcieņu, saudzē sevi kā krāšņu ziedu. Viņa mīl un ciena citus cilvēkus. Prot baudīt katru dzīves mirkli. Vīrieši tiecas pie šādas sievietes, jūtot viņas enerģiju.

Traucējumi šajā centrā var radīt sievietē kompleksus, viņa ātri apvainojas, ir aizdomīga, viņai var būt problēmas ar mēnešreizēm un reproduktīvajiem orgāniem, viņai ir grūti pieņemt vīriešus, gūt baudu seksā, viņa neprot uzkrāt un saglabāt enerģiju, visu laiku jūtas pārgurusi, izsīkusi, viņai nepatīk par sevi rūpēties, viņa nepieņem savu ķermeni.

Kas var atvērt seksuālo centru?

 • Intīmo muskuļu vingrināšana, skaista apģērba nēsāšana, rotas, uzkrāsošanās, rūpes par sevi, dejas, sievišķīga gaita.
 • Saldu produktu lietošana uzturā, gūstot baudu caur garšas kārpiņām.
 • Meditatīvas prakses, kas palīdz atvērties sievišķībai.
 • Darbs ar saviem kompleksiem un zemapziņas destruktīvajām programmām.
 • Nodarbošanās ar mākslu vai ko radošu, maigas, skaistas mūzikas klausīšanās, skaistu attēlu vērošana, romantisku filmu skatīšanās, grāmatu par jūtīgām, sievišķīgām sievietēm, lasīšana.
 • Viss, no kā var gūt estētisku baudījumu, viss, kas var piepildīt jūs ar pozitīvu enerģiju, dāvāt patiesu laimes sajūtu, fizisku vai dvēselisku svētlaimi, – palīdzēs vērties šim enerģētiskajam centram.
  1. Pirmais spēka avots
  2. Otrs spēka centrs
  3. Trešais sievišķā spēka avots

Pievienot komentāru