Pāris, Psiholoģija

Seši pārīši, kas ir kopā gan dzīvē, gan televīzijas ekrānos

Publicitātes foto
Varbūt noder

Teju ikviens zina, cik smieklīgi vai neveikli var sākties jaunas attiecības un cik aizraujošs var būt to turpinājums. Tieši mīlestības dienā – 14.februārī no plkst. 17.00 kanālā "FOX Life" skaties no pirmās līdz pēdējai romantiskā seriāla "Mīla Manhetenā" sērijai un uzzini, kā mīlas frontē veiksies Danai un Pīteram!

Svētā Valentīna dienā mīlestības pilnas attiecības ir visapkārt: uz ielas, kinoteātros, televīzijā. Taču ne viena vien populāra seriāla aktieru jūtas uzdzirkstī ne vien ekrānā, bet arī ārpus tā. Lūk, seši pārīši, kas ir kopā gan dzīvē, gan FOX kanālos redzamajos seriālos.

Rosa Leslija un Kits Haringtons (“Troņu spēle”)
Seriālā: Jigrita un Džons Snovs iemīlas un pēc tam pašķiras īstā „Troņu spēles stilā”. Džons kļūst par Jigritas gūstekni, un viņa sašauj viņu ar bultām. No mīlas līdz naidam patiešām ir tikai viens solis.

Dzīvē: Rosa un Kits Haringtons bija tikušies jau iepriekš, taču pagājušā gada vasarā prese ziņoja par to, ka pāris atkal ir kopā, jo vasarā abi redzēti Losandželosas lidostā. Tiesa, Haringtons šīs ziņas enerģiski noliedz, sakot, ka abi ir vienkārši labi draugi.

Analeita Tiptone un Džeks Makdormens (“Mīla Manhetenā”)Publicitātes foto Seriālā: Mazpilsētā dzimusī Dana meklē mīlestību, tādēļ ņujorkietis Pīters ir perfekts pakāpiens ceļā uz Manhetenas iepazīšanu. Attiecības veidojas smieklīgi, episki un aizrautīgi.

Dzīvē: Makdormena dēļ Analeita pat pameta savu saderināto Āronu Makmanusu, ar kuru bija kopā teju sešus gadus. Abi aktieri radījuši īsu videostāstu par savām Ņujorkas iecienītajām vietām.

Dženifera Godvina un Džošs Dallass (“Reiz sensenos laikos”)
Seriālā: Sniegbaltīte un Daiļais princis ir brīnišķīgs pāris, kuru mīlestībai ir jātiek pāri daudziem šķēršļiem. Starp citu, autori seriālā ātri vien iekļāva arī Dženiferas grūtniecību.

Dzīvē: Dženifera un Džoss iepazinās 2011.gadā, un tā bija mīlestība no pirmā acu skata. Viņi pērn apprecējās un sagaidīja savu pirmo bērniņu – Oliveru Finleju Dallasu.

Emīlija Vankampa un Džošs Boumans (“Atriebība”)

Publicitātes foto

Seriālā: Prasmīgās manipulatores Emīlijas Tornas un Daniela Greisona attiecības bija pilnas ar viltu un dramatismu. Greisons iet bojā kāzu naktī, glābjot Emīliju no aģenta Teilora. Vēlāk viņai ir grūti samierināties ar mīļotā nāvi.

Dzīvē: Vankampa un Boumans ir kopā kopš 2012.gada ballītes naktsklubā “Rasputin” Parīzē. Kaut arī par attiecībām viņi publiski īpaši daudz nerunā un cenšas nodalīt ekrāna tēlus no reālās dzīves attiecībām, tomēr medijus bieži vien pārpludina attēli, kur pārītis redzams kaislīgi skūpstoties.

Melisa Benuī un Bleiks Dženers (“Radīti skatuvei”)
Seriālā: Iespējams, Raiders Linns Mārlijai Rosai nebija īstais puisis, iespējams, daudz piemērotāks varētu būt Džeks Pakermans? Citiem vārdiem sakot, pāris ir iejaukts īstā mīlas trijstūrī…

Dzīvē: Bleiks ir vienīgais vīrietis, kuru Melisa vēlas redzēt sev līdzās. Pāris nemanāmi uzsāka attiecības un sagādāja pārsteigumu, 2013.gadā paziņojot par saderināšanos. Pāris plānojot “mazas un intīmas kāzas”.

Dženifera Morisone un Džese Spensers, (“Dr. Hauss”)
Seriālā: Intensīvās terapijas speciālists Roberts Čeiss un imunoloģe Elisona Kamerona apprecas, taču viņu attiecības neveidojas gludi, tādēļ pāris pēc laiciņa šķiras, kaut arī netur ļaunu prātu viens uz otru.

Dzīvē: Dženifera un Džese iepazinās lidostā 2004.gadā, ceļā uz seriāla “Dr.Hauss” pilotsērijas filmēšanu. Pēc dažiem gadiem viņi saderinājās, sāka pat plānot privātu laulību ceremoniju, taču attiecības tika pārtrauktas.

[la_adsense]

Pievienot komentāru