Bērni, Grūtniecība un dzemdības

Rebozo lakatu masāža – apskāviens bez pieskāriena

Foto - Marta Purmale
Rebozo lakatu masāžu iesaka:

* grūtniecēm (it īpaši, ja ir bezmiegs, nemiers, trauksme, dzemdes tonuss, ja mazais guļ nepareizā pozā – slīpi vai otrādi, kā arī ja ārsts aizliedzis vingrot);

* bērniem, pusaudžiem, jo īpaši kādu grūtību, traumu gadījumā;

* cilvēkiem, kas saskārušies ar seksuālu vardarbību;

* sievietēm pēc dzemdību traumām;sievietēm, kurām nav partnera, kas regulāri pieskartos;

* veciem cilvēkiem;

* vientuļiem cilvēkiem;

* jebkuram, kas vēlas atslābināties un just savu ķermeni.

Paralēli klasiskajai masāžai jau vairākus gadus Latvijā pieejama arī rebozo lakatu masāža. No tālās Meksikas šurp atceļojusī izslavētā procedūra īpaši piemērota grūtniecēm, taču var noderēt arī tāpat vien. Devos izmēģināt, lai uzzinātu, ar ko tā atšķiras un kāda ir iedarbība.

Pirms ierodos uz masāžas seansu, zinu vien to, ka būs lakati, bet, kas ar tiem tiks darīts, īsti nav skaidrs, jo atrast plašāku informāciju ir visai grūti. Sarunātajā vietā esmu atnākusi nedaudz par agru un, tā kā rebozo lakatu masieres Līgas Giniborgas profesija ir dūla un viņa vada dažādas aktivitātes māmiņām ar bērniem, ierodos tieši mazo brašuļu nodarbības noslēguma dziesmiņas vidū. Lieki piebilst, ka pēc manas ierašanās atā, atā dziedāja vairs tikai mammas, bet mazo skatieni līdz pat dziesmas beigām vērās manā virzienā.

Nav nekā grūtāka par izvēli

Piekodinot, lai novelku apavus, man tiek ierādīta neliela istaba. Telpa nav speciāli pielāgota masāžām, tieši pretēji, palīdzu masierei to atbrīvot no vingrošanas bumbām un cita inventāra. Istaba ir saules pielieta, un ticu, ka tā būs perfekti piemērota turpmākajām darbībām. Līga atver skapīti pie sienas un no tā izņem… varavīksni lakatu veidolā! Izklājot rakstainos, svītrainos, punktainos un visādi citādi košos rebozo, man tiek dota iespēja izvēlēties sešus. Jāpiebilst gan, ka no šā skaistuma izraudzīties vien sešus neizlēmīgam cilvēkam ir visai grūti. Tāpēc dažu minūšu laikā prātā norisinās it kā realitātes šovs, kur daži, smagi cīnoties, tiek nākamajā kārtā, bet citi sēžas uz izbalsošanas strīpas. Domās atvainojos katram izbalsotajam un saku, ka nāks cita žūrija un tad viņiem noteikti paveiksies. Izrādās, Līga lakatus šuvusi pati, un tas katru lakatu manās acīs padara vēl vērtīgāku un izbalsot kļūst pavisam smagi. Ja būtu opcija zvans draugam (vai balsojums no zāles), es to, visticamāk, izmantotu. Taču, kad nelielais jampadracis galvā beidzies, racionāli izvēlos lakatus bez rakstiem, lai fotografējoties nav tik raibi.


[la_adsense]

Pievienot komentāru