Sekss, Tantra

Gribas seksu, gribas mīlestību, bet nav spēka! Ko iesaka vēdiskais skolotājs?

Foto - Shutterstock

Jau vairāk nekā divdesmit piecus gadus Rīgā darbojas Šivas centrs, piedāvājot plašu fiziskās un garīgās sakārtošanās programmu. To vada cilvēks, kuram viņa Skolotāji devuši dižākā indiešu dieva vārdu. Šivas vadītās nodarbības paredzētas atšķirīgu praktiskās dzīves aspektu sakārtošanai, balstoties uz Sanatana Dharmu – senāko vēdisko zināšanu avotu. Šiva ir pārliecināts, ka tur glabātā gudrība sniedzas pāri laikiem un cilvēku prātiem, tāpēc ir dievišķa. Šivas centrā notiek nodarbības par to problēmu risināšanu, kuras saistītas ar seksualitāti un attiecībām, raksta žurnāls “Māksla Mīlēt”.

Par savu ceļu līdz kļūšanai par Skolotāju – bet viņu par tādu tagad uzskata ļoti daudzi – Šiva stāsta: “Tas notika pirms 37 gadiem. Biju parasts jauns cilvēks, dzīvoju ļoti parastu padomju cilvēka dzīvi. Bet kādurīt pamostoties, mani pēkšņi pārņēma atskārsme, ka vairs nevaru eksistēt kā līdz šim. Kaut kas dzīvē jāmaina! Jēdzieni joga, vēdas, tantra man bija sveši, neko par tiem nezināju. Bet no tābrīža kā uz burvju mājienu vērās vaļā jauna pasaule: informācija, literatūra, viedi ļaudis, necerētas iespējas. Tagad zinu: tā notiek, ja cilvēks atgriežas pie sava uzdevuma. Daudzās iepriekšējās dzīvēs biju nodarbojies ar lietām, kuras šajā dzīvē atlika vien turpināt.

Tā dzīves daļa pirms 37 gadiem, kas arī bija pietiekami veiksmīga un interesanta, mani vairs nesaista. Jūtos absolūti laimīgs! Bet ne mazāk priecē tas, ka tūkstošiem cilvēku, kas pie manis mācījušies, esmu palīdzējis saprast: mainot apziņu, mainās liktenis.”

Attiecības – negatīvās karmas īstenošanās lauks

Dīvaina situācija: mūsdienās par attiecībām runā vairāk nekā jebkad agrāk, visi tās meklē, taču patiesībā nesaprot, ko šis jēdziens nozīmē. Cilvēki uzskata, ka attiecības ir laimes avots. Tā ir milzīga kļūda! No vēdisko zināšanu viedokļa attiecības ir cilvēka visnegatīvākās karmas poligons. Mēs dzīvojam Kali jugas – pagrimuma un pamatu sabrukuma – laikmetā, turklāt tā pēdējā posmā, kas ilgs vēl aptuveni līdz 2442. gadam. Šajā periodā visiem Zemes iedzīvotājiem 75 procenti karmas ir melna, īpaši negatīva, un tikai 25 procenti – mazliet gaišāka, pelēka.

Vieta, kur īstenojas tik milzīgs negatīvās karmas apjoms, pat teorētiski nevar būt laimes avots. Tieši tāpēc, ka šī patiesība tiek ignorēta, lielākajai daļai ļaužu attiecības beidzas ar katastrofu. Nodarbošanās ar to, ko nepārzina, nevar būt veiksmīga. Ja burtus nepazīst, nav iespējams izlasīt pat visgudrāko grāmatu.

Attiecības – negatīvās karmas īstenošanās lauks – tomēr vienlaikus ir arī pamats, uz kura stāvot, iespējams sevi attīstīt un situāciju mainīt. Nodarbojoties ar negatīvāko karmas daļu, cilvēks apgūst prasmi šķēršļus pārvarēt, un tas ir galvenais attīstības priekšnoteikums. Mainoties apziņai, mainās arī pieeja realitātei, un tad rezultāts ir cits.

Domājot, ka laime atrodama attiecībās, un nepārtraukti to tur meklējot, taču neatrodot, cilvēks jūtas vīlies: cerības nav īstenojušās. Bet vilšanās ir pamatā visām slimībām. Kur visbiežāk koncentrējas kaites sievietēm? Ginekoloģiskajos orgānos. Par ko aizvien biežāk sūdzas vīrieši? Par problēmām ar prostatu.

Attiecībās veltīgi ticis meklēts tas, kā tur nav.

Pievienot komentāru