Pozas un vietas, Sekss

Divu vīriešu stāsti par to, kas iznāca, kad mīlēties gribēja, kā filmās un reklāmās ieteica…

Foto - Shutterstock

Nu gan ļautiņi dzīvo! Reiz kinoteātrī iepazinos ar meiteni – staltu, simpātisku, smaidīgu. Pasēdējām kafejnīcā, pēc tam es uzmanīgi mēģināju aicināt braukt pie sevis uz mājām. Viņa nebija īpaši jāmudina, bija gatava braucēja. Taču, tiklīdz mēs attapāmies gultā, sākās kaut kādas šausmas! Nu, labi, viņa kliedza, it kā es viņu spīdzinātu, bet turklāt vēl – viņa bļaustījās citā valodā! Tas bija kaut kas no sērijas “Das ist fantastiš!” vai “Āj folksvagen!”

Viņa pārtrauca mīlēšanos, uzlēca kājās un kaut kā jokaini izlocījās… Pēc tam, tāda pat plikiņa būdama, aizvilka mani… uz kāpnēm un liftu! Un te nu man kā ar mietu pa galvu – tā taču ir aina, ko esmu redzējis pazīstamā filmā! Tad es beidzot sapratu šīs dīvainās uzvedības saknes – viņa centās atkārtot trikus no Holivudas filmas! Iespējams, viņa gribēja, kā labāk, bet sanāca… kā parasti.

Droši vien viņa ir kaislīga kinomāne. Taču pēc šīs naksniņas es viņai ne reizi nepiezvanīju. Mani tādi “gultas trilleri” neuzvelk – drīzāk tieši otrādi.

Iespējams, ne vienu vien iedvesmojusi kāda aina no Holivudas filmām. Varbūt daudziem gribētos dzīvot izsmalcinātā interjerā un mīlēties, tikpat plati smaidot! Tas ir normāli, ka sieviete vēlas līdzināties seksapīlai aktrisei. Bet vīretis – iespējams, nedaudz brutālam un “vienmēr mīlēties gatavam” mačo. Lūk, arī galvenā varone viņa dēļ kā bez prāta – desmit ekrāna minūšu laikā viņiem sekss bijis jau reizes divdesmit!

Un kāda dzīve ir mums? He, ja dzīvesdraugs kaut reizi nedēļā izpildītu savu vīra pienākumu, jau būtu labi! Taču, saņēmušies uzkarsēt savu varbūt ne tik kaislīgo otro pusīti ar seksa trikiem no kinolentēm, neaizmirstiet – tas tomēr ir kino, kura uzņemšanā palīdz dublieris, vizāžists, kaskadieris un montāža… Vispirms pamēģiniet iztēloties, kādas ainas iespējams īstenot mājās bez apdrošināšanas un kādas varbūt tomēr nevajag mēģināt.

Pievienot komentāru