Negribas, Sekss

VIDEO: Radīta amizanta multfilmiņa pieaugušajiem par atteikumu seksam

Foto no www.projectconsent.com

Ir lietas, ko grūti saprast – hipotekārie kredīti un gēnu inženērija, lidmašīnas vadīšana… Un vēl – kādēļ vīrieši pa māju izmētā zeķes. Taču ir jautājumi, kurus saprast ir ļoti vienkārši. Piekrišana seksam ir viena no tām. Tomēr daudzi nevēlas pieņemt šo ideju.

Ideju “esmu ar mieru” var izskaidrot ļoti vienkārši: nepiekrītiet seksam ar partneri, ja neesat par 100% pārliecināta, ka vēlaties ar viņu mīlēties, ka jūsu “jā” ir “jā,”, nevis “nu labi” vai “lai nu būtu”.

Projekts “Project Consent” izveidojis video ar ļoti vienkāršu ziņu, kas ataino projekta pamatideju: piekrišana – tas ir vienkārši. Ja tas nav “jā”, tad tas ir “nē”. Daudzi nespēj saprast šo vienkāršo ideju. Nu ko, runāsim valodā, ko visi saprot, nolēma “Project Consent” veidotāji un izveidoja multfilmiņu par peni un vagīnu. Neskatoties uz mīlīgo un mazliet komisko pasniegšanas veidu, autori runā par nopietnām lietām.

“Project Consent” saitē var atrast vēl dažus video, kuros atainoti, iespējams, pazīstami scenāriji, kad kāds nevēlas piekrist seksuālajam piedāvājumam. Projekta mērķis ir – aicināt dzīvot mierā, kur nav vardarbības, pasaulē, kur saprot viens otra vēlmes. Pasaulē, kur “nē” ir “nē”. Nav svarīgi, vai viņa ir iedzērusi, vai abi ir draugi vai nē.

Avots: zagranmama.com

Pievienot komentāru