Pozas un vietas, Sekss

Mīlēšanās neierastākās vietās: idejas, pieredze, ieguvumi un trūkumi

Foto - Shutterstock.com

Apnicis nodarboties ar seksu ierastajā gultā? Pavasarī un vasarā ir lielākas iespējas pamodināt aizsnaudušos kaisli, jaunas ierosmes mīlēties atrodot neparastākās vietās.

Ja negribas gaidīt siltu laiku, kad mīlētāju rīcībā ir pļavas, lauki un meži (ja vien tie nav privātīpašums), jāpamana, ka arī pašu mājā vai dzīvoklī bez gultas ir daudz citu vietiņu, kurās nodoties mīlēšanās priekiem. Vispirms jau – grīda. Protams, labāk, ja uz grīdas ir mīksts paklājs, taču arī caur paklāju tu diemžēl varēsi sajust, cik cieta ir grīda. Var pat palikt zilumi. Pozitīvi ir tas, ka parasti, atšķirībā no gultas, grīda nečīkstēs jūsu kaislīgo kustību ritmā.

Citas populārākās vietas dzīvoklī – vanna (rožu ziedlapiņas siltajā ūdenī vai putām pilna vanna, maigs apgaismojums – cik romantiski), virtuves galds (turpat pa rokai atrodami dažādi palīgmateriāli, ar ko noziesties un tad vienam otru aplaizīt), veļas mašīna (ja tā tobrīd darbojas, nebaudītas izjūtas sagādās mašīnas vibrēšana). Nevajag noniecināt arī citas dzīvokļa vietas, piemēram, uz ātro seksu no tuviniekiem var paslēpties tualetē. Ja sienas skapis ir pietiekami liels, dariet TO tajā.

Ja dzīvoklī visas vietas apgūtas, laiks spert soli pāri slieksnim. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji var nedoties nekur tālu. Novakarē izšmauciet no mitekļa un skatiet pēc iespējām priekšspēlei liftā, seksam augšstāvu kāpņutelpā vai tuvākajā vārtrūmē. Ja bēniņu telpa vai izeja uz mājas jumta ir slēdzamas, izdomā kādu ticamu iemeslu, lai palūgtu pārvaldniekam atslēgu, taču tā vietā, lai liktu uz jumta solīto satelīta antenu, nodarbojies ar seksu tur.

Nākamā vieta, kur var nodarboties ar seksu, ir netālu no mājokļa un tā ir garāža. Labi, ja tajā atrodas kāds galds, var nolikt matraci vai izmantot to pašu garāžā novietoto automašīnu. Automašīna droši vien ir viena no populārākajām vietām seksam uzreiz pēc mājām. Vēlams izvēlēties intīmām nodarbēm dienas tumšo laiku un nomaļu vietu. Braukšanas laikā gan neko tādu nevajadzētu darīt, tas ir bīstami!

Pievienot komentāru