Pāris, Psiholoģija

10 frāzes, ko nedrīkst teikt draudzenei šķiršanās periodā

Foto - Shutterstock.com

Būšana par labu draugu dažreiz var tevi pašu novest neērtās situācijas. Tu taču vienmēr vēlies palīdzēt, bet ne visās krīzēs tas nepieciešams.

Piemēram, ja tava draudzene šķiras ar savu vīru. Vai, tavuprāt, runāšana palīdzēs? Reizēm labāk ir vienkārši būt labam klausītājam, ko patiesībā ir vieglāk pateikt nekā izdarīt. Labākais, ko šādā šķiršanās reizē vari darīt, ir paturēt savas domas pie sevis un ļaut draudzenei kritizēt, paraudāt un vienkārši izkratīt savu sirdsi.

Un vienalga uz kuru pusi saruna pavēršas, eksperti un pašas sievietes ir sagatavojušas frāzes, kuras nudien tev kā draudzenei nebūtu jāsaka tik grūtā laikā.

“Klau, bet 50% cilvēku izšķiras, tā kā tu jau neesi vienīgā.”

Lai arī tiešām daudzi cilvēki iet cauri šķiršanās procesam, tas tik un tā ir traumējošs pasākums. Ja draudzenei stāstīsi, ka to piedzīvo lielākā daļa cilvēku, tas nudien nepalīdzēs. Šo problēmu padarīsi par kopīgu ar citiem. Tas draudzenei nebūs patīkami.

“Man šķita, ka jūs pagājušajā reizē, kad redzēju, strīdējāties.”

Kāda sieviete pastāstīja par savu pieredzi un to, ko viņa dzirdēja no savas draudzenes: “Kad šķīros ar savu vīru, mana it kā “draudzene” pateica šo diezgan interesanto tekstu. Kad draudzene mūs pēdējo reizi redzēja kopā, tas bija pirms divām vasarām, kad man pat nebija ne jausmas, ka mums ir kādas problēmas.” Vai nav smieklīgi un tajā pašā laikā muļķīgi pateikt ko šādu?

Pievienot komentāru