Sekss

Man, lūdzu, maigo pērienu! Saruna ar latviešiem, kas izgatavo smalkus seksa atribūtus

periens

Ir daudz norišu, ko iekļaujam jau iepriekš izveidotu priekšstatu rāmjos. Tas skar arī intīmāko personības izpausmi – seksu. Labāk, lai tā rātni. Ja aizdomas par sadomazohistiskām izdarībām, un ja vēl ar palīglīdzekļu izmantošanu, vēlams sākt uztraukties. Vai šāda piesardzība ir vietā? Vai bauda, sagādājot otram sāpes un tās saņemot, vienmēr nozīmē – aizdomīgi, slikti, bīstami?

Interese par šo tematu radās saistībā ar nejauši dzirdētu ziņu, ka Rīgā esot darbnīca sadomazohistiskā seksa piekritējiem paredzētu aksesuāru izgatavošanai.

Gribēju saprast, kā mākslā mīlēt iederas pletnes, acu aizsēji un rokudzelži. Un uzzināt, ko par saviem ražojumiem saka ādas vamžos iespīlēti vīri, kādus pašsaprotami iedomāties šīs produkcijas tapinātājus. Kam viņi tos iesaka, kas tādus meklē un kā atrod? Tomēr stāsts izrādījās citādāks. Vairāk par tām pātadziņām un pletnēm, ar ko var uzšaut negaidīti dzīves pavērsieni. Par cilvēku cenšanos izkļūt laukā. Un par rāmā dzīves gudrībā sakņotu pietāti pret to brīvprātīgo izvēli, kas skar intīmo jomu.

Pievienot komentāru