Bērni, Grūtniecība un dzemdības

Daži iemesli, kāpēc neatlikt mātes lomu uz vēlāku laiku

Foto - Shutterstock.com

Ikdienā mēs skrienam pēc panākumiem, karjeras un laimīgas dzīves, cīnoties ar naudas, laika, brieduma vai labākas dzīvesvietas trūkumu. Un bieži vien jaunām un veselām sievietēm mātes loma nav nedz aktuāla, nedz primāra.

Meklējot īsto, piemērotāko un perfektāko brīdi, kad bērns iederēsies mūsu ikdienā, tas var diezgan ievērojami ieilgt vai pat nepienākt, jo vienmēr atradīsies kaut kas, ko uzlabot vai attīstīt. Kļūt par māmiņu divdesmit, trīsdesmit gadu vecumā mūsdienās varētu šķist par agru, bet mātes lomas piepildīšanai jaunībā ir vairākas priekšrocības. Lūk, pāris no tām – portāla Womanelity.com veidotāju skatījumā.

Ķermenis ātrāk atgūs formu

Atgriešanās sākotnējā formā pēc grūtniecības bieži vien nav problēma tām māmiņām, kuras ir gados jaunas. Strijas, protams, vairāk vai mazāk ir neizbēgams process, bet liekā svara problēmas ir vieglāk kontrolējamas jaunībā. Jaunam ķermenim gan muskuļi, gan kauli ir stipri, kas ļoti palīdz gan dzemdībās, gan pēc tam – cenšoties atgūt sākotnējo formu.

Vairāk enerģijas

Nav nozīmes, cik veselīgi tu dzīvo savos trīsdesmit vai četrdesmit gados, pat ja sporto katru otro dienu, dzer vitamīnus un ēd šķiedrvielas, tavus dabiskos ķermeņa enerģijas līmeņus nevar salīdzināt ar to, kādi tie bija tavos divdesmit gados. Katrai no mums tas būtu jāpatur prātā, ka mūsu ķermeņi divdesmit gados ir visenerģiskākie. Kad mums ir enerģija, mums ir spēks parūpēties par zīdaini 24/7, iztikt bez gulēšanas un atpūtas, un joprojām justies un izskatīties labi.

Pievienot komentāru