Sekss, Tantra

Dievišķā seksualitāte: priekšspēle jāsāk vairākas dienas pirms akta

Foto no aum.news

Sekss var iztukšot, bet var arī uzpildīt. Tā “seksuālā vingrošana”, ar kuru nodarbojas liela daļa ļautiņu, nekādi neattiecas uz patiesu mīlēšanos, kura spēj cilvēku apgaismot un sniegt kosmisku stāvokli. Kā saprast, vai ar seksu nodarbojamies tā, ka tas sniedz iespējami labāko? Ja pēc mīlēšanās jūs jūtaties iztukšots (-a) un vēlaties gulēt – tātad jūs enerģiju esiet zaudējuši, nevis ieguvuši.

Pēc pilnvērtīgas mīlēšanās vīrietis izjūt lielu spēku pieplūdumu, viņš vēlas ko radīt. Bet sieviete – jūtas citā dimensijā, viņa ir svētlaimē, un sava veida orgasms var ilgt pat vairākas stundas. Ar šādu aktu var pietikt pat uz mēnesi! T.i., spēku un svētlaimes pēc tā ir daudz, ka atkrīt vajadzība pēc bieža seksa. Mūsu orgnisms nebūt nav piemērots biežam seksam. Tikai lai izstrādātu vienu lāsīti vīrieša sēklas, nepieciešams viens litrs asiņu. Tam organismam vajag 30 dienas.

Saskaņā ar senajām tantriskajām mācībām, vīrietim jāieiet sievietē tikai pēc viņas vēlēšanās, kad viņa iniciē mīlas spēli. Ja sieviete patiesi vēlas savu vīrieti, nevis vienkārši piespēlē viņa vēlmēm, viņa ir spējīga viņam dāvāt kosmosu un arī pati piepildās ar dievišķu enerģiju mīlējoties.

Pievienot komentāru