Pāris, Psiholoģija

Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi jeb kā kopt attiecības

Foto - Shutterstock

Iepatikties pirmajā randiņā, sākt kopdzīvi, sagaidīt bildinājumu… Ko tālāk? Pēc tam sākas pats trakākais, jo jāsaprot, kā mīļoto vīrieti noturēt pie sāniem, lai neaizbēg. Sāksim ar to, ka jau pats jautājums “Kā noturēt vīrieti?” ir nepareizi uzstādīts, jo tas uzreiz ir pasniegts kā problēma, kas jārisina, un saistās ar neuzticēšanos un kontroli. Tāpēc labāk ir uzstādīt jautājumu citādi – ko darīt, lai vīrietis vienmēr gribētu būt blakus? “Cosmo.ru” piedāvā savus ieteikumus.

Atbalsti viņa intereses

Jebkurš vīrietis novērtēs uzmanību un cieņu. Ja viņš ir pieradis dzert vakaros alu, skatīties futbolu, spēlēt datorspēles ar draugiem, nemēģini ierobežot viņa mazos priekus, pat, ja tev šķiet, ka tās ir absolūtas muļķības. Labāk uzdāvini viņam kaut ko, kas viņam patīk vai pagatavo gardas uzkodas pie alus – to viņš ļoti novērtēs.

Kļūsti neaizstājama

Kļūsti par viņa sapņu sievieti, lai viņam nevienu citu vairs negribētos. Galvenais – neslinko! Neviens negaida, ka tu dienām stāvēsi pie plīts un lipināsi kopā pelmeņus. Svarīgāk ir censties saprast savu vīrieti, būt ne tikai ideālai mīļākajai, bet arī labākajai draudzenei.

Pievienot komentāru