Pozas un vietas, Sekss

Mīlēties ūdenī var pozās, kas uz sauszemes nebūs pa spēkam. Kādās?

Foto - Shutterstock
UZZIŅA

Lai tuvība ūdenī sniegtu baudu un neradītu neērtības, ieteicams ievērot pāris likums seksam ūdenī.

Izmantojiet lubrikantus. Ūdens izskalo dabisko smērvielu un var rasties nepatīkamas vai pat sāpīgas sajūtas.
Kaisle ir kaisle, bet neaizmirstiet par drošību. Izvēloties tīras ūdenstilpnes, ir minimāls infekciju risks. Turieties tālāk no nelieliem baseiniem un sabiedriskajiem džakuzi.
Aizejiet vai aizpeldiet tālāk no svešām acīm. Pirmkārt, ģimeniskas pludmales nav labākā vieta kaislei. Otrkārt, to nedarot, jūs riskējiet kļūt par "Youtube zvaigznēm".
Ja neesiet pārliecināti par partnera izturību, priekšspēli labāk piedzīvot vēl krastā. Vēss ūdens var traucēt uzbudināties. Tāpat vēl krastā uzvelciet un novelciet prezervatīvu.
Neejiet tālu ūdenī, ja neprotiet peldēt. Pat ja jūs netaisieties peldē, vēsā ūdenī jūs tāpat variet nenoturēties kājās.

Jau sen zināms, ka atmiņā paliekošākais sekss parasti notiek atvaļinājuma laikā. Kad problēmas un stresi paiet otrajā plānā, ir romantisks noskaņojums, nevar atturēties no erotiskiem eksperimentiem. Un viens no tiem – sekss ūdenī. Pēc statistikas pāri atklājuši, ka katrs trešais pāris kaut reizi ir aizpeldējis no citu acīm, lai pamīlētos. Tiem, kuri dosies dabā, idejas sešām seksa pozām, kas ērtas ūdenī.

Pozas. Tīklā

Galvenā priekšrocība, mīlējoties ūdenī – ķermenis kļūst vieglāk un daudzas pozas, par kurām jūs pat uz sauszemes nevarējāt ne iedomāties, izrādās īstenojamas. Lūk, piemēram, stāvus. Sieviete apņem vīrieti ar kājām ar rokām, viņš viņu pietur ar rokām aiz dibena. Vīrietim nebūs vajadzīgs liels fizisks spēks un sievietei nav jābūt vieglai, kā tas būtu uz sauszemes šādā pozā. Un kustēties var gan pēc savām vēlmēm, gan viļņu ritmā.

Glābējs

Šī ir iepriekšējās pozas variācija. Tikai partnere tomēr vienu kāju atstāj uz zemes – tas palīdz justies gan stabilāk, gan dod iespēju līdzvērtīgi iesaistīties ritma izveidē. Abi var turēties rokās vai pat pilnībā atslābināties un rokas atlaist. Starp citu, šajā pozā var lieliski stimulēt G punktu. Ja jūs jūtiet, ka ūdens jūs labi tur, sieviete var apķert partneri ar abām kājām. Lai vīrietis pašūpo jūs kaisles viļņos!

Kaisles krasts

Tā ir viena no sarežģītākajām pozām ūdenī. Sieviete ir noliecas ūdenī uz priekšu, vīrietis aiz muguras. Ja neesiet pārliecināti par savām spējām noturēties uz ūdens, zem ūdens var palikt peldriņķi vai uzpūšamo matraci. Iespēja kaut kur pieturēties palīdzēs justies droši. Gandrīz visās pozās ūdenī vadošā loma ir vīrietim. Arī šajā. Sievietes uzdevums ir turēt galvu augstāk un nesarīties ūdeni, kaislē aizraujoties.

Pievienot komentāru