Pāris, Psiholoģija

Kāpēc viņš nezvana? 10 iemesli sievietes un vīrieša skatījumā

Foto-LETA/AFP

Pēc tikšanās pagājušas jau trīs dienas. No viņa nekādu ziņu. Telefons klusē. Tevi kaitina īsziņas no draudzenēm, neiepriecina pat ziņa no bankas par konta papildinājumu. Jo tas nav VIŅŠ. Jā, ne jau kurš katrs, bet VIŅŠ, ar kuru randiņš bija pārspējis visas cerības un tev šķita, ka beidzot esi atradusi īsto. Un ka viņš ir atradis tevi. Bet telefons klusē… Princese tevī saka, ka pirmajai zvanīt neklājas, ka varbūt viņš ir pazaudējis telefonu, ka… Piektajā vai kādā citā dienā, kad klusums kļuvis neizturams, tu piezvani pati un jautri saki: «Sveiks! Kā klājas? Kur tad biji pazudis?» vai ko citu. Par to, kas notiek pēc tam, būs cits stāsts, bet kādi tad varētu būt iemesli, kāpēc viņš nezvanīja 72 vai ilgāk stundas? Lūk, versijas un sievietes un vīrieša skatījums.

1. «Nepareizi pierakstījis sievietes tālruņa numuru»

Iespējams, ka viņš pierakstot sajaucis ciparus un trīs dienas gaida, lai sieviete piezvana pati, jo citas iespējas sazināties nav. Varbūt viņš pazaudējis to salveti, uz kuras ar lūpukrāsu uzrakstīji numuru.

Vīrietis: Diez vai. Normāls vīrietis var pazaudēt daudz ko, bet ne jau sievietes, kura viņam iepatikusies, tālruņa numuru. Izņēmums – ja viņš bijis piedzēries līdz bezsamaņai, bet tad diez vai viņam iepatikās konkrētā sieviete, drīzāk – sieviešu dzimuma būtne kā tāda.

2. «Pazaudējis telefonu»

Viņš ļoti gribētu piezvanīt, bet nevar – telefonu nozaga, viņš to pazaudēja un tamlīdzīgi.

Vīrietis: Ja vīrietis nav pilnīgs vējagrābslis, telefonu viņam tik viegli nenozags. Ja tomēr tā noticis, viņš sameklēs sievieti citādi – sociālajā tīklā vai darbavietā.

3. «Neatceras tikšanos»

Jūsu tikšanās bija kļūda. Ne jau tā, ka viņš to nožēlo, nē, viņš varbūt vienkārši to neatceras (tam var būt visdažādākie iemesli). Tāpēc viņš nezvana uz numuru, kurš viņam neko neizsaka.

Vīrietis: Drīzāk atceras, ka tā bija kļūda un tāpēc nezvana.

Pievienot komentāru