Pāris, Psiholoģija

Zinātniski pierādīti veidi, kā vīriešiem iekarot sieviešu sirdis

Foto - Shutterstock.com

Ikviens no mums var domāt, ka viņš ir pats iekārojamākais un valdzinošākais, taču randiņu ar iecerēto sarunāt vēl joprojām nav sanācis. Pēc atraidījumu ķēdes īsti nesaprotam, kas par vainu un kā iepatikties šim otram cilvēkam, tāpēc šeit būs daži zinātniski pamatoti veidi, kas kungiem palīdzēs iekarot dāmu sirdis.

Bieži palīdzam dāmām saprast, kas notiek vīriešu prātos, taču šoreiz vēlējamies sniegt nelielu ieskatu tajā, kā nomedīt var mūs pašas. Tiesa, šoreiz nerunās sievietes, bet runās pētījumu rezultāti! Paldies “Businessinsider” par pētījumu apkopošanu.

Meklē pazīmes, ka viņai patīc

Antropoloģe un grāmatu autore Helēna Fišere teic, ka neskatoties uz to, vai sieviete dzīvo Amazones dziļākajos džungļos vai dzīvi bauda pilsētas trauksmē, abas savas simpātijas izrāda diezgan līdzīgi.

Fišere konstatējusi, ka vispirms sieviete uzsmaida savam pielūdzējam un veikli paceļ uzacis, pēc tam viņa ieskatās viņam acīs. Pēc nelielās ielūkošanās savā sirdsāķītī, viņa pievērs plakstiņus un novērsīsies. Tāpat viņa ar rokām pieskarsies sejai, nervozi smiesies un ik pa brīdim paslēps seju aiz plaukstām.

Lai gan tomēr “nolasīt” cilvēku var vien pēc žestu kopuma, ne katras darbības atsevišķi, tomēr tie tiek uzskatīti par signāliem, kas liecina par seksuālu pievilcību.

Izvēlies meiteni savā ‘līgā’

Vīriešu un sievietes galvenokārt jūt pievilcību pret tiem cilvēkiem, kuri ir tik pat simpātiski kā viņi.

Pētījumā tika apskatīta 60 sieviešu un 60 vīriešu uzvedība kādā iepazīšanās portālā. Lai gan cilvēki vairāk vēlējās, viņuprāt, iepatikties pēc iespējas simpātiskākiem cilvēkiem, abpusējas simpātijas izveidojās to starpā, kas pēc pētījuma vadītāju domām bija līdzvērtīgi izskatīgi.

Marks Serdžents, kurš nebija iesaistīts šajā pētījumā, secināja, ka “satiekoties ar daudz izskatīgāku cilvēku, tu pārāk daudz uztraucies, ka šis cilvēks varētu būt neuzticīgs, taču, ja viņi ir nedaudz nepievilcīgāki par tevi, tu domāsi, ka vari satikties ar kādu labāku.”

Pievienot komentāru