Netradicionāli, Padomi

Kā satikt savu sargeņģeli, atklāj eņģeļu terapeite Maija Kadiķe

Eņģeļu terapeite Maija Kadiķe: “Uzrunāt savus eņģeļus, pateikties viņiem – tas ar katru brīdi kļūst arvien svarīgāk. Kad smalkā pasaule vairāk pietuvojas, šīs spējas atveras gluži dabiski.” Foto - Matīss Markovskis

Droši vien ikviens vēlas dzīvot harmoniski un laimīgi. Tā, lai dvēsele dzied. Tas iespējams, ja sauc talkā tā dēvēto gaismas pasauli, lūdz palīdzību. Eņģeļu terapeite Maija Kadiķe stāsta, kā tai tuvoties.

“Iespējams, daudzi jutuši – kādi īpaši spēki rūpējas par mums. Telefona zvans, nejauši satikts draugs, plauktā atrasta grāmata vai cits notikums ir kā ceļa zīme, kas, bieži atkārtojoties, vairs nešķiet nejauša. Brīžiem ir sajūta, ka kādas īpašas būtnes izliek šīs zīmes. Kad pirmo reizi apjautu eņģeļu klātbūtni, sapratu, ka sen jau viņus zinu,” stāsta Maija Kadiķe.

Kādā seminārā Maija uzzināja, kā iepazīt savu sargeņģeli. Ikrīta meditācijās vairāku gadu garumā viņa nostiprināja drošu saikni ar savu sargātāju. Iepazina arī citus gaismas pasaules palīgus, mācījās saprast viņu vēstījumus. Draugi, redzot un jūtot, kā mainās Maija un viņas dzīve, palūdza: varbūt vari arī mums par to pastāstīt?

“Tā bija pirmā apzinātā dalīšanās ar citiem. To turpinu visu šo laiku – sniedzu zināšanas, kā satikt savu sargeņģeli, mācu paaugstināt savas vibrācijas, tikt pie augstākām enerģijām. Tā nav dziedniecība klasiskā izpratnē, es to sauktu par dvēseles dziedināšanu. Eņģeļi palīdz nostāties uz dvēseles gaismas ceļa.”

Pie labā un kreisā pleca

Maija Kadiķe uzsver, ka ar katru brīdi kļūst arvien svarīgāk uzrunāt savus eņģeļus. Pašlaik uz Zemes nonāk enerģijas, kam ir daudz augstākas vibrāciju frekvences. Smalkā pasaule arvien vairāk ienāk cilvēkos, modināšana notiek aktīvāk, viņi saprot, ka ir spēki, kas var palīdzēt.

Eņģeļi ir enerģija, tieša saikne ar Dievu, kas dota katram cilvēkam. Ar eņģeļu atbalstu iespējams nonākt dziļākā harmonijā, lielākā sevis un dzīves pieņemšanā. Pasaule dažbrīd šķiet pārāk mutuļojoša, atrodamies it kā seismiskā zonā, kur visu laiku notiek zemestrīces. Tas tāpēc, ka smalkās enerģijas nepārtraukti mūs pārbauda. Eņģeļi var iedot to, kas daudziem mūsdienās ir tik ļoti vajadzīgs, – iekšējo mieru.

Ko lai daru, ja gribu iepazīt savus eņģeļus? Ar ko sākt?

Maija skaidro, ka tā ir gaismas enerģija, kas ir tuvu cilvēkam. Parasti to iztēlojas kā eņģeļus, lai vieglāk saprast un pieņemt.

Pie labā pleca atrodas sargeņģelis – dots, lai cilvēku atbalstītu mūža garumā, vestu pa viņa dvēseles ceļu. Sargeņģelis ir ceļa sākums uz smalko pasauli, svarīga saikne saskarsmei ar citām gaismas būtnēm. Pie kreisā pleca atrodas likteņa eņģelis, kas ietver informāciju arī par iepriekšējām dzīvēm. Kad cilvēks kļūst apzinātāks, iet savu dvēseles ceļu, pieslēdzas augstākā es eņģelis.

Eņģeļi nevar iejaukties cilvēka dzīvē, tā mēdz notikt tikai ekstrēmos gadījumos. Nereti dzirdēti stāsti par brīnumainu izglābšanos. Cietušais brīnās: kā varēja gadīties, ka negāju bojā?! Mani kāds it kā pavilka prom no tās vietas… Tas tāpēc, ka vēl nebija jāiet prom no šīs dzīves, sargeņģelis ienāca fiziskajā pasaulē, ieskāva un pasargāja. Sargeņģelis, vistuvākā gaismas pasaules enerģija, sūtnis starp Dievu un cilvēku, ir kopā ar mums kopš dzimšanas un atved dvēseli uz Zemi. Sargeņģelis visu laiku atrodas tuvu blakus, pavada un palīdz, aizsargā. Jo vairāk viņu sajūt un sadarbojas, jo spēcīgāka kļūst šī enerģija.

13 Komentāri

  1. Sevis dēvēšana par Enģeļu terapeiti jau izsaku visu. Kur aitas, tur cirpēji. Iespējams, ka cilvēks patiešām svēti tic saviem murgiem, un ja labi prot pasnieg tos citiem, tad rodas arī naivi sekotāji.

  2. YouTube apskatījos. Kaut kas līdzīgs Pašpasludinātās ķēniņienes variantam. Cilvēkam visticamāk nepieciešama speciālistu palīdzība. Mani arī pārsteidz žurnālistu darbība- šādus cilvēkus intervēt un veidot rakstus.

  3. Dīvaini!!!! Otra apliešana ar dubļiem, gānīšnās, alkatība,zagšana,skaudība daudziem ir pieņemama un pašsaprotama lieta.Turpretim aicinājums ieklausīties savā sirdsbalsī,labestība, mīlestība pret visu dzīvo,kas murgains,tumsonīgs.

  4. Lucia! Nav latvieši sliktāki kā citu tautību cilvēki. Visu tautību cilvēkos ir līdzīgas īpašības. Ja kāds vai kādi latvieši jūs skauduši vai nav ticējuši, meklējat vainu pati sevī, nevis tautībā.

  5. kautkā jau lasītājs jāpiesaista-ja nav nekā prātīgāka-izplata māņus..,pēdējā laikā Latvijas Avīze kā tāda dzeltenā prese ar šiem murdziņiem..

Pievienot komentāru