Netradicionāli, Padomi

Ko par tavu raksturu atklāj acu krāsa? Noskaidro!

1. Melnas acis

1no9
Foto - Fotolia

Kā mums visiem labi zināms, acis ir dvēseles spogulis. Bet vai tiešām pēc acu krāsas var noteikt cilvēka raksturu vai arī tas ir fiziognomistu izdomājums?

Orientēties tikai pēc acu krāsas, veidojot psiholoģisko portretu, protams, nevar. Lai noteiktu personības tipu nepieciešams sejas un mīmikas raksturīgo pazīmju komplekss. Acu krāsa var kalpot drīzāk kā papildu, taču ļoti nozīmīgs informācijas avots par cilvēka raksturu.

Melnu acu īpašnieki ir cilvēki ar ļoti spēcīgu enerģētiku un līdera dotībām. Viņi ir kaislīgi, uzņēmīgi, optimistiski, mīloši, ugunīgi, bezbailīgi un izlēmīgi. Ja šie ļaudis pievērsīsies kādam mērķim, tad agrāk vai vēlāk to sasniegs – viņus neapturēs nekādi šķēršļi. Bet mērķis viņiem ir vienmēr.

Melnu acu īpašniekiem vissarežģītākais un briesmīgākais ir nekā nedarīšana un sēdēšana uz vietas. Karstasinīgais temperaments un adrenalīna radītais azarts asinīs prasa jaunu virsotņu iekarošanu.

Melnu acu īpašniekiem piemīt magnētisks valdzinājums un viņi bieži nonāk uzmanības centrā. Galējos variantos kopumā pozitīvā mērķtiecība un apņēmība var pārtapt par apsēstību ar visām no tā izrietošajām sekām.

 1. Melnas acis
 2. Brūnas acis
 3. Gaiši brūnas acis
 4. Zilas acis
 5. Gaiši zilas acis
 6. Pelēkas acis
 7. Pelēki zilas acis
 8. Pelēkzaļas acis
 9. Dzeltenas acis

6 Komentāri

 1. Aha, man tās pelekās laikam. Kaučkas no tā ir ko raxta. Pārmērīgs darbrūķis gan neesu, vismaz ner darbhōliķis. Kad uznāk, daru ar aizrautīb, bet- ar mēru. Nu nez kā ar to~ Intelektuālism & spožprātu 😀 Nepārāk izlēmīgs, skatos pēc zituācijs. Palīdzīg roku sniedzu tikai tik cik mani pārmēru neapgrūtin, neizmanto. Slaistiem nepalīdzu. Neesu arī: stūrgalvīgs, ietiepīgs, greizsirdīgs, valdonīgs. Tas pat nesader ar- draudzīgumu, mierīgumu un pārmērig atturīgumu. Paldies, testi patīk;)

 2. Cien, Bērziņas kundze, katrai acu krāsai tiek veltīta viena sadaļa, tik tālu būtu skaidrs. Bet, nez kāpēc 8.sadaļā acis pēc pirmā teikuma pēkšņi maina krāsu no pelēkzaļām uz pelēkzilām?

  1. Tāpēc, ka viens pīpis zilas vai zaļas – līdzīgas ir un miers. Lasi un priecājies, tāpat nekas no tā nav patiesība, jo acu krāsu nosaka pigments melanīns, ko ražo varavīksnenes šūnas. Tāpat lomu spēlē iedzimtība. Un tam nav NEKĀDA, es atļaušos atkārtoties – tam nav PILNĪGI NEKĀDA sakara ar Tavu raksturu!! Got it? You’re welcome. 🙂

Pievienot komentāru