Psiholoģija

Rebeka: Es esmu ieņemta izvarošanas laikā

1. Rebekas stāsts

1no3
Foto no pravmir.ru

Rebeka Kislinga ir pasaulē zināma kustības par dzīvību aktīviste un piecu bērnu mamma. Viņa pati ieņemta izvarošanas laikā un, lūk, ko viņa stāsta par savu dzīvi.

“Mani adoptēja uzreiz pēc piedzimšanas. Tikai 18 gadu vecumā es uzzināju, ka tiku ieņemta nežēlīgas izvarošanas laikā. Sērijveida maniaks izvaroja manu māti, draudot ar nazi,” stāsta Kislinga.

Rebeku Kislingu adoptēja drīz vien pēc piedzimšanas. Viņa zināja, ka ir adoptēta, bet nevarēja iegūt nekādu informāciju par saviem bioloģiskajiem vecākiem, kamēr nemainījās likumi. Tad viņa varēja uzmeklēt savu bioloģisko māti.

Tagad viņas mātei Džoanai ir 78 gadi. Viņu izvaroja, kad sieviete vēlu vakarā gāja no veikala, uzbrucējs bija bruņojies ar nazi. “Mamma man pastāstīja, ka varmāka draudēja viņai ar nazi un gribēja viņu nogalināt, viņa bija pārliecināta, ka viņu nodurs,” stāstīja Rebeka. Vēlāk, uzzinot par grūtniecību, Džoanna vispirms vēlējās veikt abortu, taču briesmīgie apstākļi abortu klīnikā viņu nobiedēja un viņa nolēma dzemdēt.

Rebeka visu dzīvi sapņoja atrast māti. Skolā par viņu smējās, jo viņa bija gara auguma blondīne, kas nelīdzinājās viņas vecākiem – īsa auguma tumšmatainiem cilvēkiem. “Mani audzināja ļoti stingri un, godīgi sakot, attiecības ar audžuvecākiem neizveidojās diez ko labas. Bet, kad es atradu savu māti, man bija tik dabiski viņai pateikt “mamma…”. Džoana saka, ka tikšanās ar Rebeku kļuva viņai par svētību: “Ziniet, tas ir tāds brīnums, kad kaut kas labs iznāk no tādas traģēdijas…”.

Tieši Džoana veda Rebeku pie altāra kāzu dienā. Rebekai ir pieci bērni – savi un adoptētie. “Es vienmēr esmu jutusi, ka vajag adoptēt mazuli,” saka Rebeka.

  1. Rebekas stāsts
  2. Tev vienkārši paveicās
  3. Auglis nezina, ka viņu nogalina...

4 Komentāri

  1. Parasti gramtikai nepiesienos, bet kopš kura laika latviešu valodā ir vārds “abortēt”? Un vispār kopumā, nenormāli kaitinošs raksts.

Pievienot komentāru