Netradicionāli, Padomi

Kāpēc pasaulē ir terorisms? Kādu atbildi lai tam sniedz? Latviešu ezotēriķu ieteikumi

1. Kāpēc tieši tagad?

1no5
Foto - AFP/LETA

Informācija, ko saņemam ik dienas – par dažādiem negadījumiem, teroraktiem, masveida uzbrukumiem un citām nelaimēm, – dažkārt var ievest mūs emocionāli smagnējā stāvoklī un apjukumā. Ko ar šīm sajūtām, domām un bailēm iesākt? Un vai mūsu spēkos ir ko mainīt, lai pasaule taptu mierpilnāka un drošāka? Jautājam pēc padoma vēdiskajai astroloģei INESEI DĀVIDSONEI, dziedniecei MADARAI BUNTEI, gaišreģei, bloga domuspeks.com autorei AGNESEI ZIEDIŅAI-ZARIŅAI un mīlestības meditāciju vadītājai SIMONAI KĀRKLIŅAI.

Šobrīd ikdienas dzīves temps ir ātrāks kā jebkad, skaidro vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone. Cenšamies paspēt vairāk, darīt ātrāk, domāt plašāk. Katra diena nāk ar savu enerģiju, stāstu un rezultātu. Turklāt informācijas tehnoloģiju laikmeta piedāvātie risinājumi, bez šaubām, šo tempu padara vēl intensīvāku. “Terorisms ir pretestība – iekārtai, sistēmai, varai. Agresijas forma, kas aktualizē pretrunas starp dažādām nācijām, tautībām, reliģiskajām pārliecībām un rasēm. Terorisms nav cēlonis, tās ir sekas. Kā laikmeta katalizators tam, cik slima ir sabiedrība un cilvēku prāti, cik izkropļoti ir varas instrumenti un kopējā politika. Sprāgstvielas, ieroči, fizisks spēks, plānoti uzbrukumi – tie visi ir instrumenti, kā cilvēkos iedzīvināt bailes, radot neziņu, paniku un aizdomas. Vienotības trūkums veicina sašķeltību un parāda, cik akli mūsdienu cilvēks paļaujas tikai pats uz sevi, neapzinoties sevi kā vienota veseluma neizbēgamu daļu. Tomēr brīdī, kad nogrand sprādziens un dzīvi izmaina terorakts, individuālie mērķi kļūst smieklīgi”.

Agneses Ziediņas-Zariņas skatījumā teroristu mērķi ir dažādi. Vadītājus interesē vara un nauda, bet izpildītājus – fanātisms vai bailes. Turklāt fanātiķi mūs – pārējo sabiedrības daļu – neuzskata par nevainīgiem cilvēkiem, viņu acīs mēs patiešām esam grēcinieki. Lai gan lielākā daļa teroristu šajā vēstures posmā tiek uzdodi par islāmistiem, ne visi tādi ir. Tas ir milzīgs politisks lielvaru teātris par varu un naudu. Nebūsim naivi, aicina Agnese – tas viss kādam ir ļoti izdevīgi! Arī Simona Kārkliņa piekrīt, ka politika ir viens liels bizness. Tiem, kas ražo ieročus, ir izdevīgs nepārtraukts karš. “Nemitīgi notiek cīņa par dažāda veida enerģiju – gan dabas resursiem, gan cilvēku enerģiju. Uz zemes vērojama iedzīvotāju pārpilnība, kas ar dažādu līdzekļu palīdzību tiek apzināti mazināta. Tāpēc, lai vairotu humānismu, ar politiku vajadzētu nodarboties tiem, kas patiesi vēlas strādāt cilvēces labā. Un ikvienam no mums būtu nepieciešams piedomāt par saudzīgu attieksmi pret zemi, uz kuras dzīvojam”, atgādina Simona. Pārtrauksim iznīcināt viens otru dažādos līmeņos!

  1. Kāpēc tieši tagad?
  2. Viss notiek pēc Visuma likumiem
  3. Miers sākas ar tevi
  4. Atvērsim sirdi mīlestībai, nevis bailēm
  5. Meditatīvs vingrinājums līdzsvaram

1 komentārs

Pievienot komentāru