Sekss

Karsta verdzene gaida mežonīgu sesiju. Lietpratēju ieteikumi par drošību sado-mazo lomu rotaļās

1. Rokudzelži - tā, lai var atslēgt

1no3
Foto - Shutterstock

Nereti ziņās lasām, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki devušies ne tikai uz izsaukumiem, kuros dega sausā zāle, ēkas vai bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, bet vajadzējis palīdzēt pilsoņiem, kuri bija saslēgušies rokudzelžos un pašu spēkiem no tiem nevarēja atbrīvoties.

Un tā ir tikai viena no “Greja nokrāsām”. Slavenās grāmatas ietekmē kaut ko no sado-mazo rotaļām nolemj izmēģināt pat tādi cilvēki, kuri pirms tam neko tādu pat neiedomātos. Viņiem un ne tikai viņiem – šis raksts.

“Karsta verdzene gaida mežonīgu sesiju. Lasi tālāk un tu uzzināsi piecus pārsteidzošus veidus, kā sarunāt sesiju.” Rakstu ar šādu virsrakstu droši vien sāktu lasīt vairāk cilvēku nekā “Drošības noteikumi nodarbei ar BDSM ” vai „BDSM pamati”.
Abreviatūras BDSM pamatā iekļauti saīsinājumi no pamatjēdzieniem, kas veido šo psiho seksuālo subkultūru:
BD (“bondage & discipline”) – sasiešana, citāda kustības brīvības ierobežošana, lomu spēles ar pazemošanu, sodīšanu;
DS (“domination & submission”) – kundzība un pakļaušanās;
SM (“sadism & masochism”) – sadomazohisms, kad bauda tiek gūta, nodarot vai saņemot fiziskas sāpes.

Seksu bez BDSM elementiem dēvē par vaniļu.

Tomēr pret drošības prasībām būtu jāizturas nopietni, nepietiek deklarēt „saprātīgi cilvēki paši visu saprot” vai “kam tā lieta interesē, tie jau tāpat visu zina”.

Ar dažām elementārām pamattēzēm, ko iesācējiem, interesentiem utt. vajadzētu likt aiz auss “spēlējoties”, dalās ilggadēji Tēmas (tā savstarpējās sarakstēs un forumos BDSM piekritēji latviski dēvē savu nodarbi) piekopēji ar nikiem Birch un Nightmare.

Birch: “Vispirms jau gribētos uzsvērt, ka “karsta verdzene gaida mežonīgu sesiju” dzīvē nepastāv. Ja tas minēts kādā iepazīšanās sludinājumā, tad 98% norāda uz “feiku” vai vienkārši uz kārtējā virtuālā onānista izklaidēm. Bet, ja šāda pieeja veidojas nepieredzējušu partneru starpā, tad visdrīzāk tas ir pieredzes trūkums apvienojumā ar tādu filmu kā “Greja nokrāsas” saskatīšanos. Kopumā sabiedrības “BDSMizācija” ir sasniegusi pamatīgus apmērus. BDSM tēma regulāri “uzpeld” gan modes skatēs, gan videoklipos, koncertos, literatūrā un mākslā.

Kādi tad būtu mani ieteikumi iesācējiem? Iepazīstoties pēc sludinājuma ieteiktu nesteigties ar vēlmju realizāciju. Drīzāk labāk izvēlēties nesteidzīgu saraksti ar savu vēlmju iztirzāšanu, pat dažādu situāciju izspēlēšanu jau virtuāli. Pirmkārt, jau tāpēc, ka daudz vieglāk savas slēptās vēlmes ir atklāt “uz papīra”, nekā reāla partnera klātbūtnē. Virtuālā komunikācija izslēgs to mulsumu un stomīšanos, kāda varētu būt runājot “zem četrām acīm”.

Kas NEBŪTU iesakāms cilvēkiem, kas vēl tikai meklē atbildes uz sevi interesējošajiem jautājumiem par BDSM. Pirmkārt, kategoriski neiesaku lasīt komentārus pie seksuālām tēmām internetā. Nepamet aizdomas, ka Tvaika ielas iestādē internets ir ne vien katrā palātā, bet pat pie katras gultas. Un jā – arī vairums Krievijā tapušā BDSM video ir ārkārtīgi zemas kvalitātes gan tehniskā ziņā, gan jo īpaši tekstuāli. Viss redzamais notiek brutāli un jēlu primitīvu tekstu pavadībā.

Viennozīmīgi visas šīs spēles prasa no partneriem daudz augstāku apziņas un atbildības līmeni salīdzinājumā ar parasto – klasisko seksu. Jebkuras šāda veida spēles ir domātas tikai “nobriedušiem prātiem”, kas spējīgi uzņemties atbildību. Kā liecina prakse, pieredze un novērojumi, tad ar šādām izsmalcinātām lietām visvairāk aizraujas cilvēki ar gana augstu IQ, ar labu izglītību, prestižu darbu un izsmalcinātu gaumi. Savā ziņā šīs izklaides ir pat elitāras, jo īpaši tās, kas ietilpst FETISH atzarā. Visi fetišistu tērpi, atribūti un aksesuāri ir gana dārgi, kas attiecīgi prasa visai biezu maku, iepērkot “rotaļlietas”. Arī pērkot SM pakalpojumus pie “mīlas priesterienēm”, klientam jārēķinās ar daudzkārt augstākām izmaksām kā klasisko pakalpojumu gadījumā.

Savukārt tiem, kas domā, ka būtu kas tāds jāizmēģina, ieteiktu nepārsteigties un vispirms jau definēt pašam sev, KO UN KĀ vispār gribētos izbaudīt. Iesākumā pilnīgi var aprobežoties ar lētiem rokudzelžiem (kurus piedevām katrs pats var atvērt, kad šķiet, ka izklaide apnikusi), ar viegliem plaukstas pliķiem pa pēcpusi, vai kādu bērza žagariņu (lai izbaudītu pērienu kā bērnībā) utt.

Viennozīmīgi neiesaku ķerties pie “smagās artilērijas”, pie nopietna pēriena, garām pēriena sesijām jeb nopietnas sasiešanas (bez iespējām brīvprātīgi to visu nekavējoties pārtraukt). Visu šo ieteikumu neievērošana var novest pie tieši tikpat nopietnām psiholoģiskām sekām kā gadījumos, kad pirmais dzimumakts mūžā ir izvarošanas rezultāts. Savukārt ar ziņkāri un ieinteresēšanu tēmā daudz jauna un jauka ir iespējams atrast pat cilvēkiem, kam iepriekš par to nav bijusi pat attāla interese.

Alkohola reibumā ar Tēmu nodarboties nedrīkst. Tieši tāpat kā peldēties un braukt ar auto. Tās tomēr nav parastas spēlītes pa gultu. Jābūt pārliecībai, ka partneris pratīs to, ko uzņēmies darīt. Nevis ņemam un piesienam, tad zvetējam un tad jau redzēs, kas būs. Jāizjūt partneris un pašam jāsaprot, ko un kā dari.

“Jauniņajiem” iesaku – iepazīties ar to, kas tieši ir BDSM, no kā tas sastāv, kādi virzieni, noteikumi un tā tālāk. To vislabāk izdarīt apmeklējot speciālas mājaslapas, kur satiekas tematiķi. Te var iegūt gan teorētisko informāciju, gan parunāt ar biedriem. Tad, kad cilvēkam ja ir izpratne, viņš pats atradīs lietas, kas viņu uzrunās”.

  1. Rokudzelži - tā, lai var atslēgt
  2. Jāprot apstāties
  3. Daži īsi padomi un ieteikumi

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?