Testi

TESTS: Iedomājies, kāda tu būtu kā saule un tas atklās tavas slēptās vēlmes un vajadzības

Foto - Shutterstock

Runā, ka gandrīz ikviens vēlas slavu un atzinību, vai vismaz kļūt populārs. Vienkārši ne visi tajā sev atzīstas, kur nu vēl citiem. Ko tieši tu vēlies? Pastāvīgi atrasties uzmanības centrā? Sniegt cilvēkiem savu siltumu vai saņemt no citiem? Vai zini, ko meklē saskarsmē un kāda veida kontaktiem dod priekšroku? Iedomājies pavisam citu pasauli, kurā tu būtu… saule. Kāda saule tu būtu? Un kāda būtu pasaule tev apkārt? Pafantazē! Piedāvājam darbu tavai iztēlei. Fantāzijas var būt jebkādas, nav pareizu vai nepareizu atbilžu.

Cik liela būtu saule? Kādā krāsā? Cik karsta vai auksta? Kas ieskautu šo sauli – cik planētas, asteroīdi (vai citi debess ķermeņi)? Kāds būtu tās starojums? Kā tas ietekmētu vidi? Kad savā iztēlē esi uzbūris pilnīgu ainu, vari uzzināt, par ko vēsta tavas fantāzijas.

Saule – viens no mūsu “Es”, mūsu narcisma simboliem. Saskaņā ar leģendu par sevī iemīlējušos Narcisu, vārdam “narcisms” sarunvalodā ir negatīva nozīme, tas simbolizē egocentrismu. Bet zinātnes, psihoanalīzes valodā “narcisms” ir neitrāls jēdziens, kas simbolizē dziļu sevis pieņemšanu, sava “labuma”, vērtīguma izjūtu. Tāpēc katram cilvēkam nepieciešams vismaz mazumiņš narcisma. Nav brīnums, ka saka – mīlestība uz citiem sākas ar mīlestību pret sevi.

Saules tēls testā – iespēja uzzināt vairāk par savu narcismu, par tēlu “Es”.

1 komentārs

  1. Nav pareizi lietots vārds narcisisms. Tā ir rakstura deformācija, kas rodas bērnības traumas rezultāta, kur cilvēks nesaņem pietiekamu pareizi atzinību un turpmākajā dzīve to hiperkompense kroplos veidos. Kas savukārt traucē pilnvertīgi veiksmīgi dzīvot un turpina radīt un pievilkt kroplas uz slimību balstītas attiecības.

Pievienot komentāru