Pāris, Psiholoģija

Humorīgi par to, kā mūsdienās tikt galā ar sievieti

Foto: Fotolia

Kā zināms, mūsdienās ir grūti tikt galā ar sievieti. Emancipācija, feminizēšanās un citi civilizācijas izdomājumi gandrīz jau noveduši mūsu sabiedrību pie liktenīgās robežas, aiz kuras sāksies normālu vīriešu masveida bēgšana uz tuksnesi, Marsu un dziļu taigu.

Mūsdienu sieviešu nekaunība ir neizmērojama, un uzvedība izraisa ne tikai sašutumu, bet arī bailes. Ne tikai tas, ka sieviete uzņemas sev neraksturīgās apgādnieka, padzirdinātāja, aizstāvja un lāpneša lomas, izspiežot vīrieti no viņa gadsimtiem ieņemtās nišas. Arvien biežāk viņa mēģina komandēt vīru, izvirzot vīrieti pazemojošas prasības, piemēram, “piedzerties ne vairāk kā divas reizes nedēļā” vai “darīt vīriešu darbus mājā”.

Paliek arvien biežāki gadījumi, kad ar emocionālas šantāžas vai tiešu draudu palīdzību vīrietis tiek piespiests mazgāt traukus, palīdzēt bērniem mājasdarbos un pat gludināt savus kreklus! Īsāk sakot, viss ir skaidrs: kaut kas ir jādara. Vienīgais jautājums – kas? Radikāļi piedāvā divus veidus, kā atrisināt šo problēmu.

Pirmais – palikt vecpuišos. Neskatoties uz virkni priekšrocību, šim veidam ir nopietns trūkums – nav skaidrs, kas šajā gadījumā apkalpos vīrietis visādos veidos, sākot no virtuves līdz gultai. Otrs veids aprakstīts Šekspīra “Otello”… Neapšaubāmi – šādas darbības parāda vīriešu domas plašumu un uzdrīkstēšanos, bet tas nav risinājums 21. gadsimtā. Mums vajag izsmalcinātākas metodes. Primitīvo fizisko metožu vietā nāk izsmalcinātas psiholoģiskās. To būtība ir vienkārša, saprotama pat paģirās, un saucas – jebkuru sievieti var nolikt pareizajā vietā, izraisot viņā mazvērtības kompleksus. Lai viņa saprot, kāda niecība ir un cik ļoti viņai paveicies, ka tu, īsts vīrietis, velti viņai savu uzmanību. Tiklīdz viņa to sapratīs, vari uzskatīt, ka lieta darīta.

Iedzīt sievieti kompleksos var ar vienu vienkāršu metodi, ko sauc par “veselīgu kritiku”. Pirms ķeries pie tās, tev skaidri jāsaprot, ka neatkarīgi no tavām personīgajām īpašībām (vecums, svars, hronisks alkoholisms, sodāmība u.c.), tava parādīšanās sievietes dzīvē viņai ir nepelnīta laime. Šis uzstādījums ir svarīgs, jo, pirmkārt, tas palīdz uzlabot vīriešu pašapziņu, ko iedragājušas feministes, un, otrkārt, sekmē veselīgas kritiskās nostājas izveidošanos.

Tātad tu iedvesmo sevi, ka esi dārgums un īsts vīrietis. Būt kopā ar tevi – vislielākā laime jebkurai sievietei, ieskaitot miljonāres un Holivudas kinozvaigznes. Tu ar lepnumu paskaties spogulī. Un tagad sāc kritizēt savu sievieti.

Ja viņai ir augstākā izglītība, bet tev nav, tad viņa ir zilzeķe, sausiņš, grāmatu tārps un pārāk gudra, lai būtu īsta sieviete. Ja tev ir augstākā izglītība, bet viņai nav, tad viņa ir stulba govs, neizglītota, vientiese un nepietiekami attīstīta tev. Ja augstākā izglītība ir jums abiem, tas nozīmē, ka viņas diploms nav neko vērts, jo: a) šī specialitāte pašlaik darba tirgū nav pieprasīta; b) viņa beidza augstskolu neklātienē un mēs visi zinām, kā mācās neklātienē; c) viņas filoloģija (botānika, kultūras teorija, pusvadītāju fizika utt.) ir bezjēdzīga.

7 Komentāri

 1. feminisma problēma ir patiesa. Es esmu sieviete, un es nebūt nejūtos labi sajā feminizetaja sabiedrībā. Tā ka beidziet LIET pēc šito ten trako – liberaļu vai kā viņus sauc – pasūtījuma, OK??? Un beidziet jaukties lietās, ko sievietes un virieši savā starpā atrisinās pasi bwez jūsu smadzeņu skalošanas.
  SLIMIKJI tie liberaļi ir!
  ko jūs bāžaties mūsu privatajā dzīvē, johhaidī!!!!
  jūs varbūt ari vēl gultā uzaicināt pa vidu??!!
  Tas mediju uzpirkšanas apjoms baisais jau ir redzams pēc galvu reibinošās tendenciozitātes ASV prezidenta velēsanu sakarā. tak viņi pŗek presi, pērk žurnalistu ogranizācijas un skalo smadzenes brutāli!!!!

  1. Tramps taču ir baltais vīrietis, neskaitāmas reizes krities un cēlies, tā arī nepadevies. Tātad – visa ļaunuma sakne, potenciāli diskriminē un aizvaino visas nabaga apspiestās minorotātes ar to vien, ka viņš tāds eksistē. Tramps “apdraud” sievietes, nēģerus, arābus, ebrejus, gejus, meksikāņus… jo baltie vīrieši taču ir sazvērējušies un ekspluatē visu pasauli. Tas nekas, ka miljoniem balto vīriešu dzīvo uz ielas, miljardiem visu krāsu vīriešu veģetē nabadzībā un bezcerībā! Patriarhāts ir neapšaubāms fakts, un katras minoritātes, tai skaitā sieviešu (haha) svēts pienākums ir ienīst un cīnīties ar baltajiem večiem! Tāpat kā visu mūsu pienākums ir ne vien būt pret visu tolerantiem (kā AIDS slimniekiem, pilnīgi bez imunitātes), bet aktīvi cīnīties par geju tiesībām un iet paidos. Zviedrijā un Norvēģijā jau gandrīz visi politiķi kaunina tautu, ka daudzi vēl neiet geju gājienos. Visai valstij būtu jāmet viss pie malas un jāiet demonstrācijā! 😀 un noslēgumā katram vēl jāiemet ar akmeni Trampa plakātam 😉

 2. Jā, tā ir. Visas sievietes ir garīgās izaugsmes kalngals, ar četrām-piecām augstākajām izglītībām, strādā vismaz piecos darbos, visu vakaru vergo pa māju, bet visi mūsdienu slinkie, stulbie, neizglītotie “vīrietīši” (Homēri Simpsoni un Pīteri Grifini, citu variantu vienkārši nav!) nevīžo ne vien sievietei-varonei ar mājas darbiem palīdzēt, bet vispār pilnīgi nekam nav derīgi. Tikai pateicoties sievietēm un viņu nesavtīguma un līdzjūtības pārsātinātajiem upuriem vīrieši ziemā nenosalst un vispār kaut ko dabū ēst. Vīrieši patiesībā nemaz nav cilvēki, bet nevarīgas, bezpalīdzīgas amēbas, atbaidoši sarainas gaļas blāķi. Šausmas gatavās, ka sievietēm-dievietēm vispār jādzīvo ar tādiem uz vienas planētas.

 3. nu ja, ka Tramps ir par normalu gimeni,tapec jau izvirusii sabiedriba trako pilseetu ielas,jo prezidents var aizliegt jaat ar koku baaba baabu,vai gejiem dzenat suudus pa tuupli,nu tad gan pasaules gals klaat shai “izredzetajai” sabiedribas dalai,/lasi/ padibenem.Redziet,kas notiek pasaule,kaa velns velk uz elli dveseles.

Pievienot komentāru