Sekss, Tuvība

FOTO: Nepieradināta seksuālitāte bildēs, kas tikai šķietami ir senas

Avots: kulturologia.ru

Antikvāru un 19. gadsimta mākslas priekšmetu cienītājs, mūsdienu pašmācības ceļā fotografēšanu apguvušais Teds Preuss (Ted Preuss) radījis poētisku darbu sēriju ar izmalcināti puskailām sievietēm, uz kurām skatoties, saproti vienkāršo patiesību, ka seksualitāte vispirms ir nevis āriene, bet enerģija, kura patiesībā ir dziļi iekšienē un, ja tai dotu vaļu, tad tā bez sirdsapziņas pārmetumiem noslaucītu visu, kas ir tā ceļā.

Neskatoties uz kailajiem ķermeņiem, sievietes Preusa darbos neizskatās vulgāri, tieši otrādi – viņas atgādina izsmalcinātas ēnas un siluetus, fotokameras klikšķa mēmā klusumā iesaldētas. Graciozas, miglainas maigas un izsmalcinātas, bez striktām līnijām un robežām – šīs sievietes pirmajā minūtē piesaista uzmanību, izstarojot neticamu seksualitāti un magnētismu.

“Māksla un fotografēšana vienmēr spēlējuši svarīgu lomu manā dzīvē. Es principāli strādāju ar sēpija un melnbaltajām gammām, izmantojot tradicionālās, vecās fotogrāfiju radīšanas metodes, kas ļauj radīt patiesi izsmalcinātus kadrus, kas atgādina sastingušus senas pagātnes mirkļus. Jo fotogrāfija nav nekas cits kā veids, kā izteikt manu māksliniecisko skatījumu, bet sievietes ķermenis – ne tikai iedvesmas avots, bet arī lielisks piemērs tam, kā ikviena meitene var būt neticami brīnišķīga un seksuāla. Vienkārši ne katram ir dots to ieraudzīt un iemūžināt,” saka fotogrāfs par savu daiļradi.

Avots: kulturologia.ru

Pievienot komentāru