Dzīves māksla, Psiholoģija

Piecas izplatītākās vīriešu bailes un kā tām ieskatīties acīs

1. Es maz pelnu

1no5
Foto - Shutterstock

Ikvienā vīrietī mīt mazs izbijies puisēns. Protams, viņš vairs nebaidās no tumsas un briesmoņiem zem gultas. Vienkārši neveiklo bērnības baiļu vietā atnākušas citas, pieaugušajam atbilstošas. Viņš tās, iespējams, rūpīgi slēpj no citiem vai – pat no sevis paša. Lūk, biežākās vīriešu bailes.

. “Cīņas klubā” Tailers Dērdens, “pašiznīcināšanās guru” saka sekotājiem: “Tu neesi tavs darbs, neesi tava nauda bankā, nedz tava mašīna vai naudas maks”. Tomēr realitātē reti kurš pieņem šādu filozofiju, jo nauda vīriešiem vienmēr ir jutīgs jautājums un problēma. Vīrietis nevis vienkārši novērtē sevi caur spēju gūt materiālos labumus. Nauda vīrietim vajadzīga, lai nodrošinātu visas ģimenes vajadzības, drošību, elastīgu dzīvesveidu, paaugstinātu statusu, pārliecinātību par rītdienu. Ja vīrietim liekas, ka viņš par maz nopelna vai baidās pazaudēt stabilus ienākumus, šīs bailes viņu lēnām ēd no iekšienes.

Padoms sievietei: Lai vīrietis zina, ka tu lepojies ar viņu, lai cik viņš arī pelnītu. Pastāsti par kādu draudzeni, kurai vīrs sēž mājās un skatās no rīta līdz vēlam vakaram filmas, kamēr viņa, nabadzīte, nāk no darba un atnes ēdienu. Dodiet iespēju viņam saprast, ka novērtējiet vīrieti par to, ka viņš tāds nav un kaut ko dara – pat ja tas ne vienmēr izdodas ideāli. Un atcerieties, ka ģimenes budžets nozīmē nevis reizi mēnesī savākt savu daļu no vīra ienākumiem, bet tad, kad jūs salieciet abu galvas un naudu kopā, lai izdomātu, kā īstenot savas vēlmes par dzīvesvietu, mašīnu, ceļojumiem, bērniem u.t.t.

  1. Es maz pelnu
  2. Es esmu neveiksminieks
  3. Es novecoju
  4. Es neapmierinu savu sievieti
  5. Es esmu slikts tēvs

Pievienot komentāru