Alternatīvā medicīna, Netradicionāli

Uz viņpasauli un atpakaļ. Noslēpumainākie mirušo atdzīvošanās gadījumi pasaules vēsturē

1. No Bībeles laikiem

1no4

No Bībeles leģendām zināms vēstījums par to, kā Jēzus ekstrasensoriski augšāmcēlis jau nomirušo Lācaru, par kuru gan mūsdienu pētnieki pauž, ka viņš, visdrīzāk, bija nevis nomiris, bet gan ieslīdzis dziļā letarģiskā miegā, kā iespaidā sākās dabiski organisma saindēšanās procesi, kuru izdalītās smakas apkārtesošie uzskatīja par līķa smakām. Katrā ziņā vēsture jau kopš vissirmākās senatnes glabā neskaitāmus stāstus par atgriešanu no miroņiem dzīvē, kur viss noticis arī bez “dievišķo” konstrukciju iejaukšanās. Tomēr tie ir un paliek tikai nostāsti, tāpēc labāk lai par šo tēmu runā daži jaunāku laiku notikumi, kurus apstiprina gluži konkrēti dokumenti, vēsta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Francijā 1991. gada aprīlī kāds makšķernieks pēkšņi upē uzdūrās pavecas sievietes līķim. Pašnāvība noslīcinoties. Makšķernieks izvilka vairs neelpojošo ķermeni no ūdens un aizsteidzās pēc palīdzības. Drīz ieradās glābēju komanda. Tomēr visi pūliņi atdzīvināt sievieti bija neveiksmīgi. Patiesībā to arī varētu saprast, jo, kā noskaidrojās, viņai bija jau 89 gadi. Ārsti konstatēja nāves iestāšanos, iecēla līķi ātrās palīdzības mašīnā, lai nogādātu Limožas pilsētas morgā. Taču tad sākās pārsteidzošais. Ceļā it kā nomirusī sieviete pēkšņi atdzīvojās un sāka klaigāt. Mediķi acumirklī izsauca katastrofu medicīnisko helikopteru un operatīvi nogādāja sievieti Limožas universitātes medicīnas centrā, kur labi ekipētie stacionāra ārsti jau pilnībā atgrieza viņu šajā saulē.

Līdzīgu gadījumu ir daudz. Amerikāņu psihiatrs Džordžs Ričijs jaunībā (1943. gadā) dienesta laikā armijā saslimis ar abpusēju pneimoniju un nokļuvis kara hospitālī, kur ārsti konstatēja viņa nāvi. Džordžs vēlāk runājis ar attiecīgo ārstu, kurš joprojām apliecinājis – kad apskatījis Džordžu, viņš bijis miris, neapšaubāmi. Taču pēc deviņām minūtēm kareivis, kura pienākums bija nogādāt līķi uz morgu, atskrējis pie ārsta, lūdzot, lai injicē “līķim” adrenalīnu. Ārsts to arī izdarījis – tieši sirds muskulī, un, pats sev par milzīgu pārsteigumu, noraudzījies, kā Džordžs vienkārši “pieceļas no miroņiem”. Tas joprojām paliekot kā visnesaprotamākais gadījums šā ārsta dzīvē, jo praktiski neesot iespējams tādā gadījumā izdzīvot bez smadzeņu darbības neatgriezeniskiem traucējumiem vai vēl kādām būtiskām problēmām.

Par līdzīgu gadījumu kara laikā Vjetnamā savā grāmatā “Romeo kļūda” vēsta L. Votsons. Smagi ievainotu amerikāņu kareivi nogādāja kara hospitālī, kas aprīkots ar tolaik vismodernākajām medicīniskajām iekārtām. 45 minūtes ārsti izmisīgi centās saglābt viņa dzīvību, taču tas neizdevās. Aparatūra skaidri apliecināja – kareivis ir miris. Viņu nogādāja morgā, kur pēc četrām stundām viņš vienkārši pats atdzīvojās.

  1. No Bībeles laikiem
  2. Sasalst ledū un atdzīvojas
  3. Miruši pat vairākas stundas
  4. Bīstamā pēcnāves uzšķēršana

2 Komentāri

  1. Mūsdienās tas arī notiek. Aklie redz, kurlie dzird, paralizētie ceļās augšā un miroņi atdzīvojās. Tas notiek dažādās pasaules vietās, kur ir dzīvas kristiešu draudzes ar Dieva Svētā Gara darbību. Kam ir vēlēšanās, internetā to visu var redzēt, ir ļoti daudz dažādu liecību.

Pievienot komentāru