Netradicionāli, Padomi

Diāna Bērza: Pierakstu visu, ko eņģeļi saka

Foto – Matīss Markovskis, stils – Lolita Graudiņa

“Esmu izvirzījusi sev uzdevumu – samazināt dzīves tempu, lai nebūtu nepārtrauktās elpas pakausī, sajūtas, ka man viss jāpaveic, jāpaspēj,” saka Latvijas Radio režisore un Jūrmalas Kultūras centra projektu vadītāja Diāna Bērza.

Daudzi dzirdējuši par Diānu saistībā ar eņģeļiem, lasījuši viņas pierakstītos eņģeļu vēstījumus, iedvesmojušies un guvuši svarīgas atbildes.
“Kādreiz to būtu saukusi par savu sirdsbalsi, bet tagad zinu, ka tie ir eņģeļi. Es nedzirdu eņģeļu balsis, bet uztveru viņu domas kā pilnīgi noteiktu pārliecību, kā īstās atbildes uz jautājumiem, ko vēl neesmu paguvusi pajautāt skaļi. Pēteris Kļava reiz vaicāja, kāpēc domāju, ka runā eņģeļi. Viņaprāt, tā ir Visuma informācija. Droši vien, bet man vieglāk šo informāciju uztvert, uzskatot, ka sarunājos ar eņģeļiem.

Kad pierakstu eņģeļu vēstīto un pēc tam to izlasu, nereti mulstu, jo ir vārdi, ko ikdienā nelietoju, kāds ķīmisks termins vai informācija par planētām. Reizēm pat nezinu, kas tas ir. Tad zvanu akadēmiķim Andrim Buiķim vai meklēju internetā. Arī izteiksmes veids mēdz būt svešāds.

Eņģeļu zīmes ir visur. Ciparos, ko ieraugu elektroniskajā pulkstenī vai automašīnas numurā. Luksofora gaismā, kas dod pareizo atbildi uz jautājumu, vai man vajag turp doties. Zīmes var būt jebkur, ja vien tās saredz, ja sirds ir atvērta un acis paceltas no zemes.

Kad redzu pulkstenī 11:11, zinu, ka eņģeļi man pamāj: ei, sen neesam parunājuši, atkal esi iebraukusi ikdienas dzīvē. Sarunāties ir jāgrib, jāizrāda iniciatīva, eņģeļi virsū nebāžas. Ciemiņš var ienākt tik tad, ja atver durvis.

Kad iznāca mana pirmā grāmata Eņģeļu vēstījumi, braucu tikties ar lasītājiem. Biju pārsteigta, ka gandrīz katrā auditorijā atradās cilvēks, kuram bija pieredze ar eņģeļiem.”

 

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā, decembra žurnālā “36,6C” vai tā elektroniskajā versijā

3 Komentāri

  1. Šo nu gan nevarētu uztvert nopietni. Balsis galvā – tas tomēr ir kaut kas no novirzēm psihē vai vienkāršas vēlēšanās būt oriģinālai un pievērst sev uzmanību. Bet ja cilvēks tiešām ir pārliecināts par sarunāšanos ar enģeļiem – tas ir savādi. Var jau būt, ka teiktais nav uztverams tik tieši

Pievienot komentāru