Netradicionāli, Padomi

Pieredze: Pati saviem spēkiem tiku vaļā no brillēm – bija -6 dioptrijas. Notiks kursi Rīgā

Kursu pasniedzēja Svetlana Sapožņikova skaidro, ka metode bāzējas cilvēkmīlestībā.

Svetlana Sapožņikova pati saviem spēkiem pēc Norbekova programmas tika vaļā no tuvredzības ar -6 dioptrijām un tīklenes atslāņošanās pēcoperācijas sekām, taču kā galveno redz iekšējās izmaiņas – dzīvotprieku, vēlmi radīt, dzīvot pilnestīgi. Svetlana, kas pēc otrās izglītības ir psiholoģe, kā arī sertificēta Norbekova programmu vadītāja (pirmā izglītība – programmētāja), arī citiem palīdz atklāt iekšējo spēku, atraisīt ķermeņa neizmantotās spējas un kļūstot veselam, atgūstot veselumu.

Atveseļošanās kursi notiek Rīgā vairākas reizes gadā, dažkārt citās pilsētās – Liepājā, Jelgavā, Ikšķilē.

Pirmoreiz Svetlanu es ieraudzīju Norbekova centrā Maskavā. Stalta, smaidīga sieviete ar jūtamu iekšēju siltumu un pārliecību, taču pirmkārt, ievēroju viņas acis – tumšas, skaistas, kā tādas dzīvesprieka upes. Tikai pēc tam uzzināju, ka šīs acis varēja slēpties aiz briļļu stikliem ar stiprumu -6 dioptrijas vai katru dienu tikt mocītas ar lēcām. Protams, tas it kā ir tikai estētiskais aspekts. Pasaulē, kurā daudzi nēsā brilles, mēs aizmirstam, ka tas jau nu nenorāda uz acu veselību. Turklāt Svetlanai bija ne tikai tuvredzība, bet arī tīklenes atslāņošanās.

Taču šodien – nu jau 8 gadus! – viņa iet bez brillēm un lēcām, labi redz un ir to panākusi pati saviem spēkiem, darbā ar sevi, atklājot organisma iekšējās rezerves, tās pašas, kuras ir katram cilvēkam. Kā arī… uzvarot slinkumu. Viņa to paveica ar samērā vienkāršām metodēm.

Svetlana, kura pēc izglītības ir psiholoģe un sertificēta Norbekova programmu vadītāja, mācījās pie Mirzakarīma Norbekova skolotājiem, kā arī pie paša Meistara – veiksmes un dažādās citās meistarklasēs. Svetlana palīdz cilvēkiem ne tikai atjaunot redzi, bet arī tikt galā ar citām kaitēm – kursu apmeklētāji patstāvīgi atjauno dzirdi (ir programma pieaugušajiem un bērniem, veidota pēc Norbekova programmas un pilnveidota – ārstes Tamāras Malkinas izstrādāta programma – Aut.), atveseļo mugurkaulu, uzlabo stāju, normalizē iekšējo orgānu darbību, sirds asinsvadu sistēmas darbību, nostiprina imunitāti, uzlabo kuņģa zarnu trakta darbību un miegu, tiek vaļā no gandrīz jebkādām ginekoloģiskām vai uroloģiskām problēmām, ādas un matu problēmām, kaulu un muskuļu sistēmas saslimšanām.

Kurss nav ārstniecisks, tā ir apmācību programma – tā sakņojas senās sevis atjaunošanas metodēs, kā cilvēks atjauno veselumu, veselību, paceļ garu, atbrīvo iekšējos spēkus un attīsta gribasspēku. Pasniedzēja brauc vadīt Atveseļošanās kursus arī Latvijā.

Man liekas, ka vislabāk otram var palīdzēt cilvēks, kurš pats ir piedzīvojis pārmaiņas… Lūdzu, pastāstiet sīkāk, kādas acu problēmas jums bija un kā jūs tās atrisinājāt.

 Man bija tuvredzība ar -6 dioptrijām. Es katru dienu nēsāju lēcas – vilku, novilku… Un kādā brīdī es pamanīju, ka kreisā acs redz kaut kā citādāk nekā labā, aizgāju uz poliklīniku pie ārsta. Viņa mani steidzami nosūtīja uz slimnīcu ar diagnozi “tīklenes atslāņošanās”. Uzreiz veica operāciju, vairākas dienas gulēju uz muguras, nedrīkstēju ne griezties, ne celties. Pēc pāris mēnešiem ar lāzeri piededzināja otru aci.

Pēc operācijas izspiedās tā redzes daļa, kur bija rēta. Tā arī dzīvoju (nu jau staigāju tikai brillēs), līdz “brīnumainā” kārtā manās rokās nonāca Mirzakarīma Norbekova grāmata “Muļķa pieredze jeb Kā atgūt redzi un tikt vaļā no acenēm”. Sāku lasīt un pildīt vingrinājumus no grāmatas un burtiski pēc divām nedēļām redzes skats bija pilnībā atjaunots (liekais melnums acī pazuda)! Es redzēju ar kreiso aci tieši tāpat kā ar labo! Kam ir bijusi tāda problēma, tas mani sapratīs! Es, ņemot kājas pār pleciem, traucos uz Norbekova Institūtu (tagadējo Norbekova Centru). Aizgāju uz vienu kursu, tad otru… Un – viss sāka notikt!

Pievienot komentāru