Alternatīvā medicīna, Netradicionāli

Kā veģetatīvās distonijas gadījumā var palīdzēt homeopātija

Foto - Shutterstock

Homeopāte un ģimenes ārste Santa Liepa uzskata, ka pacienti ar veģetatīvo distoniju, kuri vēlas ārstēties ar homeopātiskajiem līdzekļiem, vispirms būtu rūpīgi jāizmeklē ar klasiskās medicīnas paņēmieniem, lai pārliecinātos, ka simptomus nav izraisījusi kāda fiziska kaite, piemēram, sirds slimība.

Homeopātijas lielākā priekšrocība ir tā, ka zāles, kas iegūtas no dabiskām izejvielām – minerālu, augu un dzīvnieku valsts, katram pacientam tiek piemeklētas individuāli atkarībā no viņam piemītošo simptomu salikuma, ņemot vērā arī kopējo veselības stāvokli un blakusslimības, to, ar ko pacients līdz šim ticis ārstēts, ar ko slimojuši viņa vecāki un vecvecāki.

“Homeopāts apvieno vienotā informācijas sistēmā gan tveramās, gan netveramās lietas, piemēram, pacienta emocionālos pārdzīvojumus, lai no šiem puzles gabaliņiem izveidotu vienotu slimības ainu un, pamatojoties uz homeopātijas pamatprincipu – līdzīgais ārstē līdzīgo –, no tūkstošiem preparātu atrastu vienu, vislīdzīgāko. Turpretī tradicionālajā medicīnā medikamenti tiek doti pēc noteiktas shēmas visiem pacientiem aptuveni vienādi,” lielāko atšķirību starp tradicionālo medicīnu un homeopātiju iezīmē ārste.

Nav jēgas arī doties uz homeopātisko aptieku un lūgt kaut ko pret panikas lēkmēm, jo zāles tik vienkārši neiedarbosies. Piemeklēt īsto ir liela māka, kas prasa no ārsta dziļas zināšanas, pieredzi un intuīciju. No tā, cik precīzi atrasts homeopātiskais preparāts, atkarīga tā iedarbība. Parasti labvēlīgās pārmaiņas parādās jau nedēļas laikā un var ilgt gadiem.

Santa Liepa novērojusi, ka pacienti pie homeopāta vēršas pēc sintētisko medikamentu lietošanas. Taču, ja uzsākts homeopātisko zāļu kurss, tas nenozīmē, ka parastās zāles noteikti jāpārtrauc dzert. Ja pacients vēlas, sintētiskās un homeopātiskās zāles var lietot paralēli vai samazināt to devu, ārstēšanos papildināt ar psihoterapiju, apmeklēt baznīcu vai garīgās attīstības pulciņus, lai sevi labāk izprastu.

 

logo-36

2 Komentāri

  1. Atbilde uz virsrakstā uzdoto jautājumu: “nekā!” jo homeopātija, nejaukt ar fitoterapiju, principā nevar palīzēt. izņemot psihiskajiem slimniekiem.

Pievienot komentāru