Netradicionāli, Padomi

Praktiskā maģija: Ko par tavu raksturu un veselību pastāsta nagi?

1. Nagu forma

1no3
Foto - Shutterstock.com

Austrumu medicīna māca, ka organismā viss ir savstarpēji saistīts, ka cilvēka veselības un psihes stāvokli var noteikt pat pēc… nagiem, turklāt šīs spējas zemapziņas līmenī piemīt katram cilvēkam. Iespējams, tieši tāpēc sievietes mēdz taisīt manikīru. Ko var pastāstīt šī savdabīgā vizītkarte?

Nagu forma atspoguļo pamatstihiju, kas liecina par cilvēka psihes pmatstruktūru.

Kvadrātveida nags norāda uz Zemes stihiju un vēsta par praktiskumu, piezemētību, fizisko aktivitāti un konservatīvismu. Šie cilvēki augstu vērtē komfortu un materiālās ērtības, prot skaitīt un itin bieži arī nopelnīt līdzekļus.

Iegarens, pirksta galā nedaudz paplašināts nags atbilst Uguns stihijai, kā arī aktīvam, darbīgam cilvēkam, kurš reizēm spēj būt agresīvs un pat cietsirdīgs. Šie cilvēki kļūst par lieliskiem sportistiem vai militārajiem darbiniekiem.

Ovāli nagi mēdz būt Ūdens stihijai piederošiem cilvēkiem. Viņi smalki sajūt visas virmojošās noskaņas, ir psihiski aktīvi, apveltīti ar bagātu emociju paleti. Viņi teicami prot radīt emocionālo kontaktu ar pārējiem, labi orientējas mūzikā un arī paši var kļūt par atzītiem mūziķiem.

Gari nagi atbilst Gaisa stihijai. Šie cilvēki ir komunikabli, smalki sajūt un uztver informāciju. Viņi viegli nodibina kontaktus ar pārējiem, prot momentāni uztvert svešu domu, saņemt nepieciešamo informāciju. No viņiem iznāk teicami žurnālisti, tulki, sabiedrisko attiecību un komunikāciju speciālisti.

Reālajā dzīvē reti nākas saskarties tikai ar vienas konkrētas stihijas izpausmēm, vairākumam cilvēku novērojams stihiju sajaukums, taču dominējošā forma (vai formas) tomēr pastāv.

Sociālajā jomā ieapaļi nagi sola laimi un veiksmīgi izveidojušos dzīvi, spici nagi – augsti attīstītu intelektu un atpazīstamību. Taisnstūrveida nagi liecina par godīgumu, praktiskumu, arī godkārību un labu veselību. Smaili nagi norāda un aprobežotību.

  1. Nagu forma
  2. Nagu krāsa
  3. Nagu cietums, garums un biezums

1 komentārs

  1. Bija kādreiz tāds teiciens – pinpis dir$ā, zili nagi.
    Tas varētu nozīmēt, ka par sodomijas praktizēšanu liecina nozilējuši nagi.

Pievienot komentāru