Sekss, Tantra

11 soļi pretim seksam kā svētam rituālam

Foto - Fotolia/Couperfield

Lielākais nepareizais priekšstats par seksu ir, ka tas ir aizliegts vai nepareizs. Patiesībā sekss ir svēts. Kā tīra kosmiska enerģija sekss ir fizisks akts, kas sniedz tiešu savienojumu ar dievišķo.

Sekss ir cilvēces pamatfunkcija. Tam ir milzīga loma fiziskajā veselībā un ķermeņa vitalitātē. Pārmērīga nodošanās seksam kā jebkura atkarība šos aspektus ietekmē negatīvi.

Sekss ir arī milzīgs, universāls spēks, kas var savienot jūsu garu (jūsu dievišķo būtību) ar jūsu ķermeni.

Modernajā sabiedrībā sekss ir pilnībā ārēji fokusēts. To vēro skatītājs no malas, skatoties pornogrāfiskus materiālus, un dzīva cilvēka ķermenis tiek aizstāts ar plastikāta izstrādājumiem.

Lai gan šī plaši izmantotā metode noteikti izraisīs orgasmu, tas būs dzīvniecisks un īss – vidēji 22 sekundes. Izbaudot seksu šādā veidā, mēs tiekam aizvesti no tagadnes. Tagadne ir vienīgā patiesība, kas pastāv. Tā aizved mūs ārpus mums pašiem, kad Svētais grāls – sekss kā savienošanās ar dvēseli – ir iespēja, kas pastāv kopā ar mums jebkurā laikā, visu laiku.

Ja orgasmu vairākumam no mums ir tik viegli iegūt, kāpēc intīms akts divu cilvēku starpā ir viskārotākā pieredze mūsdienu kultūrā? Jo mēs meklējam saikni ar dievišķo. Jo tas sniedz mums tādu transcendenci, kādu nedod neviena cita pieredze.

Mēs zinām, ka seksam piemīt transformējošs un dzīvi mainošs potenciāls. Bet vai jūs zinājāt, ka šī sajūta var saglabāties mūsu sirdīs un izpausties kā līdzjūtība pret visām dzīvajām būtnēm?

Sekss ir fantastisks, brīnišķīgs, pārsteidzošs, mežonīgs, erotisks un lielisks. Ja abi partneri piekrīt seksam un ievēro viens otra robežas, seksam vajadzētu notikt brīvi un sniegt augstākās baudas virsotnes.

Kā būtu, ja sekss, kas piedzīvots kā svēts, atvērtu jūsu attiecībās ar mīļoto tādu intimitātes lauku, par kura eksistenci jūs pat nenojautāt?

Lūk, 11 soļi pretim svētam seksam:

1. Apzinieties, ka esat garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi un radīti dievišķa projekta ietvaros.

2. Pieņemiet – ja jūs esat šā spēka dievišķa izpausme, tāds ir arī jūsu partneris.

3. Nolemiet uzskatīt savu partneri par dievišķu.

Uztveriet seksuālo aktu kā sava partnera pielūgsmi un svētu dievišķā izpausmi neatkarīgi no tā, cik dažādi jūs šīs lietas spējat iztēloties. Jūs iegūsiet tik daudz, cik tajā ieguldīsiet. Trenējiet savu pieķeršanās muskuli.

2 Komentāri

  1. Nepiekrītu rakstam visumā!
    Paši sakat:
    “Sekss ir cilvēces pamatfunkcija”
    Tad tā arī pret to izturēsimies.
    Ne vairāk un ne mazāk – ne jau ar kuru katru grāvmalā tas jāveic.

  2. Skaists raksts, paldies! Man šķiet, ka mums ar vīru ir līdzīgi, iztiekam bez rožu ziedlapiņām, bet viss pārējais minētais mums ir. Tas brīnišķīgi noskaņo brīnišķīgajam piedzīvojumam, kas nav vienkāršs seksuāls akts, bet gan labsajūtas un tīksmes sajūtas vairāku stundu garumā. Tāpēc, mandomāt, daudzām sievietēm ir nepatika pret seksu, jo tajā pietrūkst šeit aprakstītās romantikas un svētuma.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?