Dzīvesveids, Padomi

FOTO: Ieskaties, kādus darinājumus var iegādāties Rokdarbnieku invalīdu tirdziņā

Publicitātes foto

14. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping darbu sācis Rokdarbnieku-invalīdu Ziemassvētku tirdziņš. Šogad tirdziņā iespēja piedalīties ir rekordlielam dalībnieku skaitam – 46 senioriem ar īpašām vajadzībām no Olaines, Talsiem, Cēsīm, Jēkabpils, Dobeles, Alūksnes, Apes, Ķekavas, Babītes, Ropažiem, Kokneses, Ādažiem un Rīgas. Tirdziņu organizē Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonds (IMSA Fonds), un tas uz tirdzniecības centru pērn ir pārcēlies no Daugavas sporta nama.

“Tirdziņa dalībnieki, neskatoties uz veselības problēmām un apgrūtinātajiem dzīves apstākļiem, ir garā ļoti stipri un dzīvespriecīgi cilvēki. Viņi ir sarūpējuši ar rokām un mīlestību darinātas dāvanas, kas būs pa kabatai ikvienam. Iegādājoties tās cerību pilnajā pirmssvētku laikā, sniegsiet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tik ļoti nepieciešamo materiālo atbalstu un sirds siltumu. Aicinu nepaiet garām arī mūsu fonda radītai labdarības kastītei – visi tajā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti bērniem ar īpašām vajadzībām no sociālās aprūpes centra “Baldone”,” stāsta Aina Giptere, IMSA Fonda priekšsēdētāja.

Tirdziņā var iegādāties pēc tradicionālām receptēm gatavotas piparkūkas, rotaļlietas bērniem, eglīšu rotājumus, kā arī svētku dekorus un dāvanu maisiņus. Plašā izvēlē ir arī dažnedažādi tekstilizstrādājumi ­– adīti cimdi, šalles, cepures un zeķes, kā arī lina izstrādājumi un tamborējumi. Rokdarbnieki sarūpējuši arī mazus un lielus pinumus, ādas izstrādājumus un koka piederumus virtuves vajadzībām. Plašā izvēlē ir arī pērļotas, šūtas, batikotas un filcētas rotas dāmām un kungiem.

Rokdarbnieku-invalīdu Ziemassvētku tirdziņš t/c Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) pa ceļam uz veikaliem “Drogas” un “Lattelecom” darbosies katru dienu līdz 30. decembrim no plkst. 10.00 līdz 21.00. Svētku dienās darba laiks būs mainīts – 24. decembrī no plkst. 10.00 līdz 20.00, bet 25. decembrī – no plkst. 12.00 līdz 20.00.

 

Pievienot komentāru