Dzīvesveids, Skaistumkopšana

Vai var rasties atkarība no spēcīga sejas krēma?

Foto - Shutterstock

“Vai taisnība, ka, sākot lietot ļoti labu un dārgu sejas krēmu ar spēcīgu atjaunojošu iedarbību, var veidoties atkarība un, pārtraucot izmantot konkrēto līdzekli, ar citiem ādu vairs nav iespējams normāli kopt?”

“Agrāk pretnovecošanas krēmi bija iedalīti pakāpēs atkarībā no lietotājas vecuma un ādas stāvokļa. Valdīja uzskats – ja lieto otrās, trešās vai ceturtās pakāpes krēmu, pie zemāka ranga krēmiem atgriezties nevar, tie vairs neiedarbojas,” atbild kosmetoloģe, skaistuma klīnikas 4. dimensija sejas estētikas speciāliste Ilze Actiņa.

“Tomēr tā nav. Būsim reāli, neviens krēms nav tik jaudīgs, lai sejas stāvoklis uzlabotos radikāli, – uzklāju, un viss, vairs nav ne krunciņas, bet, tiklīdz vienu vakaru aizmirsīšu to lietot, nākamajā rītā sejas āda būs nošļukusi, ne pēc kā neizskatīšos. Turklāt jebkuru skaistumkopšanas līdzekli ar spēcīgāku iedarbību iesaka lietot kursa veidā, nevis ilgstoši un ikdienā. Šie līdzekļi jālieto pareizi – noteiktā secībā, izdarot atbilstīgas manipulācijas vai procedūras pirms un pēc tam, lai no krēmiem vai serumiem būtu kāda jēga.

Nevar arī visu mūžu lietot visparastāko bērnu krēmu un kādā jaukā dienā nolemt – viss, tagad nopirkšu un izmantošu visdārgāko, par 400 eiro! Visticamāk, nekas labs nav gaidāms, var būt alerģiska reakcija, jo āda pieradusi pie citas kopšanas.”

 

366_C_logo1

 

1 komentārs

Pievienot komentāru