Sekss, Tuvība

Mēs esam tikai draugi. Bet varbūt pārgulēt?… Pie kā var novest sekss draugu starpā

Foto - Fotolia

Speciālisti pēc pētījuma veikšanas secinājuši, ka sekss starp draugiem nevar nostiprināt attiecības.

Sekss starp draugiem var būt pamats jaunai kinofilmai, taču reālajā dzīvē seksuālās attiecības starp draugiem ir lemtas neveiksmei. Tā secinājuši zinātnieki, raksta “Daily Mail”.

Zinātnieki aptaujāja vairāk nekā 14 000 studentu un secināja, ka šādas attiecības ļoti ātri beidzas, jo to raksturs ir neskaidrs, atšķirībā no tipiska attiecību modeļa (kad skaidrs, ka sekss notiek nopietnās attiecībās).

Galvenā pētniece Rebeka Planta stāsta, ka seksuālā kontekstā attiecības starp draugiem ir daudz neskaidrākas, jo jūtas var mainīties, piemēram, kad viens no pāra vēlas izbeigt seksuālās attiecības, bet palikt par draugiem, vai nevēlas kļūt par kaut ko vairāk (kad otrs to grib).

Doktore Planta arī teic, ka draugu starpā var būt izdevīgums attiecībās, proti, nodrošinot iespēju pamīlēties, taču ir ļoti liela iespējamība, ka šādās attiecībās radīsies sarežģījumi. Pētījums parādīja, ka visbiežākās sekas šādām attiecībām ir neveiklības sajūta, kura draugus, kam pagadījies pārgulēt, tā arī nepamet.

Daudzi respondenti atzinās, ka iemesls, kādēļ viņi nevēlas būt par pāri, ir citi pienākumi – aizņemtība u.tml., tāpēc priekšroka tiek dota seksuālajām attiecībām bez pienākumiem (atceramies, ka pētīti tika studenti). Citi iemesli slēpjas tajā, ka cilvēki baidās, ka viņu nopietnās attiecības atņems pārāk daudz laika, turklāt viņi nav pārliecināti par savu jūtu dziļumu.

 

Avots:  ivona.bigmir.net

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?