Dzīvesveids, Miegs

7 iemesli, kādēļ labāk gulēt kailiem. Pat vēdera izmērs samazināsies

Foto - Shutterstock

Cilvēkus var iedalīt divās daļās – tie, kuri guļ kaili, un “lielākā daļa”. Balstoties uz statistiku, vien 8% Amerikas iedzīvotāju guļ kaili, pārējie 92% kaut ko velk mugurā. Un nu, to, kas klasiskās pidžamas vietā priekšroku dod “kailuma tērpam”, izvēles pareizību apstiprinājusi zinātne. Ir pierādīts, ka gulēšana kailam palīdz ne tikai pavairot prieku un uzlabot miega kvalitāti, bet pat paceļ libido (kas nozīmē vairāk seksa), taču tie nav vienīgie ieguvumi.

1.Tu daudz labāk izgulēsies.

Balstoties uz pētījumiem, ķermeņa temperatūra dziļā miegā dabīgi krītas. Tā ir daļa no pareiza un veselīga miega cikla. Valkājot pidžamu pastāv liela iespēja temperatūras pazemināšanos aizkavēt un izjaukt šo miega ciklu. Tā pat temperatūras pazemināšanas aizkavēšana var novest pie bezmiega.

2.Iespēja “izvēdināt” sieviešu orgānus.

Medicīnas doktore Dženivera Landa apgalvo, ka gulēšana kailai nāk par labu sievietes dzimumorgānu veselībai. Tā kā “tur lejā” klimats ir līdzīgs tropu lietus mežu klimatam, tā ir izcili laba vide baktēriju un sēnīšu attīstībai. Guļot kailai, vagīna tiek nodrošināta ar vairāk gaisa, līdz ar to, tā nav pārlieku mitra un ir veselīgāka.

3.Tu jutīsies seksīgāka.

Gulēšana bez apģērba prātu automātiski pārslēdz seksīgās un iekārojamās domāšanas režīmā, pie tam, tiks celta tava pašpārliecinātība, jo tu nekautrējies no sava ķermeņa un pieņem sevi tādu, kāda esi. Un, kā zināms, jo pašpārliecinātāka tu esi, jo skaistāka kļūsti ne tikai sev, bet arī apkārtējiem.

Pievienot komentāru