Ārstēšana, Veselības politika

Pasniedz Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijas topošajiem pediatriem

Publicitātes foto

Svinīgā līguma parakstīšanas ceremonijā pirmdien, 19.decembrī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tika pasniegtas četras Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijas topošajiem pediatriem: pamatstudiju 4. kursa studentiem Pāvilam Plūmem un Kārlim Pētersonam, kā arī rezidentēm Marinai Višņevskai un Jekaterinai Homenko.

Stipendijas mērķis ir atbalstīt talantīgus un izcilus pamatstudiju studentus un rezidentus pediatrijā un tās apakšspecialitātēs pilnvērtīgu studiju īstenošanai. Kopš 2013.gada, kad izveidota Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendija pediatrijā, to saņēmuši jau 10 RSU studenti un rezidenti. Uz stipendiju 285 eiro mēnesī (desmit studiju mēnešus RSU Medicīnas fakultātes studējošiem, vienpadsmit – RSU Tālākizglītības fakultātes rezidentiem) var pretendēt motivēti un akadēmiski izcili topošie pediatri. Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

Pētera Avena labdarības fonds Paaudze jau atbalstījis vairākus nozīmīgus projektus bērnu veselības aprūpes jomā, un stipendijas izveide pediatrijā studējošiem ir vēl viena artava Latvijas bērnu veselības aprūpē.

Pievienot komentāru