Sekss

Trijatā uz lustras jeb komiski padomi par seksu

Foto - Shutterstock.com

Kā zināms, 30 gadus atpakaļ seksa mūsu valstī nebija vispār. Nu labi – kaut kas bija tumšā istabā zem segas. Tagad sekss ir un runāt par to ne tikai drīkst, bet ir pat moderni. Kā arī to aprakstīt, ko daudzi arī steidz darīt. Redzot pārdošanā kārtējo grāmatu par seksu, man neviļus rodas šaubas – vai mūsu seksuālā dzīve nav pārāk garlaicīga? Jo, liekot roku uz sirds, pat vissīkākais trīs-četru pozu apraksts aizņems ne vairāk kā pāris lappušu. Mēs te jūtamies kā naivi jātnieki-vingrotāji un vēlamies ātrāk gūt labumu, lai aizpildītu nepilnības seksuālajā dzīvē.

Un te, lūk, – stop! Ne kuram katram no malas dotam padomam par seksu der sekot. Tas var būt ne tikai nekomfortabli, bet pat nedroši veselībai.

“Es iemīlējos vienā vīrietī, kas bija vecāks par mani,” pieredzē dalās kāda 22 gadus veca jauniete, “mums bija pāris intīmu tikšanos. Pēc tām es vienmēr biju vai galvu pazaudējusi, bet viņš, šķiet, ka ne. Viņš zvanīja reti, tikšanos piedāvāja vēl retāk… Nolēmu, ka es viņam nepatīku gultā, un jutos ļoti apbēdināta. No kurienes gan man zināt, kas viņam vēl vajadzīgs? Jo es taču tā centos! Palīgā nāca draudzene – viņa teica, ka vīrietis ir par mani vecāks, tātad viņa seksuālā pieredze ir bagātāka un daudzveidīgāka. Bet ar erekciju, tieši otrādi, var būt problēmas. Ja jauns vīrietis uzbudinās, vien ieraugot sievieti, tad nobriedušam vīrietim vajadzīgi visādi “triki”, citādi erekcija vispār pat nesāksies. Un es godīgi pieķēros studēt visādus žurnālus, kuros ir rubrika “Sekss”. Sāku viņu pati aicināt uz randiņiem un demonstrēt jaunizlasītās prasmes. Ko tikai es neizmēģināju! Gan ņēmu gultā vibratoru, gan vilku ādas apģērbu… Un reiz nolēmu dzīvē īstenot kāda seksologa rekomendāciju – “aizsiet viņam acis, apliet viņa mantību ar kausētu šokolādi un ķerties klāt trakulīgam orālajam seksam. Pēc tā mans iemīļotais pameta mani pavisam. Droši vien nolēma, ka esmu kaut kāda slimā…”

95% pāru izmanto divas līdz trīs pozas

Kā rāda prakse, erotiski vārdi ir daudz bagātīgāki par erotiskajiem darbiem. Piemēram, angļu valodas vārdnīcā ir 47 sinonīmi vārdu savienojumam “seksuālā tuvība”. Tajā pašā laikā pēc seksologu teiktā, 95% pāru pasaulē tuvībai izmanto vien divas līdz piecas pozas. Un populārākās no tām ir misionāru poza un sieviete virspusē. Un tikai 5% visas pasaules mīlnieku regulāri praktizē 20 un vairāk seksa pozu. Taču par seksu rakstīja un rakstīs, izmantojot jaunas idejas, jo kādam tas ir maizes darbs. Piemēram, viens no amerikāņu žurnāliem “par TO” nesen pilnīgā nopietnībā ieteica saviem lasītājiem pamēģināt seksu šūpuļtīklā… Šobrīd, acīmredzot, redakcija gaida pateicības vēstules.

Sekojot anekdotiskai izdevēju loģikai, nākamais viņu padoms, acīmredzot, būs pa taisno aizsūtīt viņus uz lustras. Bet populāras amerikāņu seksologs ar skaudīgu uzstājību rekomendē pasaukt gultā trešo un dievojas, ka šis trešais vienā mirklī atrisinās visas mūsu seksuālās problēmas.

Par laimi sekot “padomam no malas” intīmajā dzīvē lemj cilvēki paši. Svarīgi atcerēties galveno – gan mediķi, gan seksologi ir pierādījuši – nekādas optimālās seksa pozas nav! Visu nosaka jūsu individuālais garums, svars un to attiecība pret partnera rādītājiem, muskulatūru, vecumu un pat konkrētā brīža noskaņojumu. Pirms izmantot kāda padomus, vienmēr pirmām kārtām vajag ieklausīties savā intuīcijā – ko jūs paši gribētu šajā mirklī tuvībā piedzīvot un ko gaida jūsu partneris? Piemēram, kārtējā seksa lauvene rekomendē sievietei sagaidīt vīrieti uz sliekšņa sarkanā, apžmiegtā lakādas tērpā ar pletnīti rokās. Par to viņa apsola daudzkārtēju iepriekšējās kaisles renesansi. Taču glamūrīgā rakstniece neņem vērā to, ka vidusmēra sievietes vīrs atgriežas mājās nevis no Bahamu salām, bet no, teiksim, diennakts dežūras vai noguris no darba. Un viņa reakcija uz pletnīti sievas rokās var būt ne tuvu erotiska, bet – pati neparedzamākā.

Starp citu, ģimenes psihologi ne reizi vien norādījuši, ka sievietes intuīcija spējīga precīzi novērtēt un izmantot brīža specifiku un estētiku, lai veidotu optimālākos intīmos apstākļus. Speciālisti atzīst, ka sievietēm pašām tas bieži vien izdodas daudz labāk nekā seksologiem, pie kuriem pāri reizēm vēršas.

2 Komentāri

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?