Dziednieki, Netradicionāli

Vīrs gāja bojā avārijā, viņa izdzīvoja un kļuva par ekstrasensi. Iepazīstieties – Aija Trofimova

Foto - Matīss Markovskis

“Mans dzīves aicinājums – maģija un viss, kas ar to saistīts. Ikviena darbība balstās manā pieredzē, strādājot ar cilvēkiem, vadot seminārus un veicot rituālus. Esmu pārliecinājusies, cik svarīgi ikvienam no mums prast sevi enerģētiski pasargāt,” – tā ekstrasense Aija Trofimova.

Jau trīspadsmit gadu Aija Trofimova redz, jūt un pasauli uztver citādi nekā vairākums cilvēku. Viņas vecākā māsa dziedniece Inga Pērle savas spējas apjautusi daudz senāk. Aijai tolaik šķitis, ka tāda jau nevar būt profesija, darbs. Izšķirīgā loma viņas liktenī bija autoavārijai. Vecāko bērnu tēvs gāja bojā, viņa izdzīvoja. Pēc tam pārcieta sešas operācijas, atsāka staigāt – ārsti teica, ka dod tikai 50 procentus, ka tas izdosies. Tomēr viņa spēja atveseļoties.

“Pat atgriezos iepriekšējā darbā, tomēr vairs nespēju strādāt kā senāk. Dzirdēju, ja man meloja, – kāds to it kā teica priekšā. Zināju, kas notiks nākotnē. Sākumā nespēju noticēt, ka man ir īpašas spējas. Pārbaudīju vispirms ar savām draudzenēm un pamazām pārliecinājos – mana pasaules uztvere tiešām mainījusies. Loģisko prātu nācās nolikt malā. Sevi dēvēju par ekstrasensi, nevis dziednieci. Kā citiem piemīt gaišredzība, tā man – gaišā dzirdēšana. Es dzirdu to, kas notiks. Klausos likteņus,” stāsta Aija.

Vasarās viņa kopā ar māsu Ingu strādā ar dzimtas enerģijām, kārto sieviešu dzimtas rindas. To dara īpašā rituālā, izmantojot senās zintis, ko mantojumā atstājušas priekšteces, – dzimtā to pieprata vecvecmāmiņa. Tomēr, lai šo senču viedumu varētu pieņemt, jābūt enerģētiski spēcīgai, jo mantojumā nodod nevis spējas, bet tikai tā dēvēto kanālu, pieeju, bet māku jāspēj uzturēt un attīstīt.

Aija tagad ir trīs meitu māmiņa, jaunākā mācās trešajā klasē. Dzīvē viss vēlreiz sakārtojās, viņa satika brīnišķīgu cilvēku, apprecējās. Aijas vīrs ir ārsts, atbalsta sievu viņas svarīgajā misijā.

Padomi aizsardzībai ikdienā

“Pasaulē, kas virmo apkārt, ne vienmēr jūties droši. Gribi pasargāt sevi, savu māju un ģimeni? Tam noder dažādi paņēmieni. Jebkurš rituāls ir atslēdziņa, kas ļauj pavērt notikumu, un ticība dara brīnumus. Maģijā allaž der klāt iztēle,” pauž ekstrasense Aija Trofimova.

* Nereti dzirdēti stāsti par tā dēvētajiem enerģētiskajiem vampīriem. Kad esi bijis kopā ar tādu cilvēku, pēc tam jūties iztukšots, izsīcis, gluži bez spēka. Lai aizsargātu sevi, noder vienkāršs paņēmiens: ar roku ievelk krustiņu saules pinumā un saka: “Dari, ko darīdams, paliek viss pašam!” Tādējādi otrs nespēj enerģētiski ievainot.

4 Komentāri

  1. Manuprāt, to var pamēģināt mēģinot uzsūtīt nolādējumu vai enerģētiski vampīrēt no cilvēka, ja viņa praktizē, tad kaitēt viņai būs bezcerīgi. Sekas būs atkarīgas no tiem spēkiem ar kuriem viņa darbojas un viņas pašsajūtas.
   Man pašam nav nekādas ekstrasensorikas, es pats rituālus taisu uz aklo un slepenībā no citiem. Vārdu sakot, attīstu savus melnās maģijas talantus. Uz aklo darboties man ir grūti, jo sāp/nesāp neizskaidro situāciju. Pagaidām es veidoju kontaktu un krāju pieredzi. Minu būt enerģtiski bīstams un necaursitams.

   1. No telefona neērti rakstīt.
    *Mēģinu būt enerģtiski bīstams un necaursitams.
    Ekstrasens mani, satiekot uz ielas, sajutīs…
    Es nekad nevienu nepieņemtu, jo es negribu, lai mani uzskata par frīku. Un ir liela iespēja uz kaut ko bīstamu uzrauties. Es praktizēju priekš sevis un mēģinu ietekmēt citus. Šis ir mans skelets skapī ar kuru es lepojos klusībā un slepenībā….

Pievienot komentāru