Netradicionāli, Padomi

Padomi aizsardzībai ikdienā, mezglu un krāsu maģija no ekstrasenses Aijas Trofimovas

Foto - Fotolia

“Pasaulē, kas virmo apkārt, ne vienmēr jūties droši. Gribi pasargāt sevi, savu māju un ģimeni? Tam noder dažādi paņēmieni. Jebkurš rituāls ir atslēdziņa, kas ļauj pavērt notikumu, un ticība dara brīnumus. Maģijā allaž der klāt iztēle,” pauž ekstrasense Aija Trofimova.

* Nereti dzirdēti stāsti par tā dēvētajiem enerģētiskajiem vampīriem. Kad esi bijis kopā ar tādu cilvēku, pēc tam jūties iztukšots, izsīcis, gluži bez spēka. Lai aizsargātu sevi, noder vienkāršs paņēmiens: ar roku ievelk krustiņu saules pinumā un saka: “Dari, ko darīdams, paliek viss pašam!” Tādējādi otrs nespēj enerģētiski ievainot.

* Ja, ejot vakarā pa tumšu ielu, šķiet, ka kāds seko, māc bailes, nedrošība, izveido ar pirkstiem tā dēvēto metālistu zīmi. To nevajag darīt uzkrītoši, pietiek, ja saliek šo pirkstu kombināciju un droši iet tālāk.

* Sievietei vislabākā aizsardzība ir rota. Tā, kas pirkta ar nolūku, ar prieku, mīļa cilvēka dāvināta. Dažas saka – vispār nevaru nēsāt ne gredzenu, ne auskarus, ne krelles. Tad var uzlikt nelielu rokassprādzi. Rota, kas aplikta apakšdelmam, aizsargā enerģētiski.

Rotas ik pa laikam vajag tīrīt, jo tās uzkrāj gan labu, gan sliktu. Pēc cik ilga laika jātīra? Ekstrasense iesaka rīkoties pēc sajūtām – lūk, tieši tagad ir īstais brīdis!

Attīrīt var dažādi, piemēram, iegremdējot tekošā ūdenī, ieliekot saldētavā aptuveni uz trim dienām, ierokot zemē vai sniegā, ja šāda paglabāšana ir droša.

Var attīrīt ar uguni – degošas sveces saliek noslēgtā trīsstūrī un vidū novieto rotu.

* Nereti kādā pasākumā visi tiek rosināti ļauties meditācijai. Svešā vietā to nevajadzētu darīt, jo tad visi kanāli enerģētiski atveras, cilvēks kļūst viegli ievainojams, pieejams. Reizēm pēc šāda pasākuma sāk sliktāk justies, piemeklē ķibeles, neveicas naudas lietās.

* Lai sevi aizsargātu, der iztēloties, ka apkārt ķermenim ir kupols no spoguļiem, – tad svešas enerģijas netiks klāt.

* Spogulis labi der aizsardzībai. Arī pirms iziešanas no mājas der paskatīties savam spoguļattēlam acīs un palūgt – lai šodien veiksme sargā un pavada! Tomēr šo rituālu var veikt tikai ar koptu, enerģētiski tīru spoguli, tāpēc tas ik pa laikam jānomazgā ar sālsūdeni, jāuzvelk krusts, kas visu nobloķē.

* Spoguli nevajadzētu likt blakus vietai, kur naktī guļ. Ja citādi nevar, nakts laikā tas jāaizsedz, jo miegā, bezapziņas stāvoklī, cilvēks ir ļoti atvērts, varētu teikt, klīst apkārt, un spogulī var notikt saslēgums ar citām pasaulēm.

“Šos rituālus vērts zināt, bet ne jau dzīvot, visu laiku no kaut kā aizsargājoties. Jādzīvo ar prieku!” uzsver ekstrasense.

 

Mezglu un krāsu maģija

Kopš seniem laikiem tiek izmantota mezglu maģija. Visvienkāršākais veids mūsdienās – diegu aprocīte.

* Izmanto tikai lina vai vilnas diegu. Krāsu izvēlas atkarībā no tā, kādu jēgu vēlas aprocei piešķirt. Der arī ieklausīties savā intuīcijā.

Sarkana krāsa pasargā.

Zaļā pievelk veiksmi naudas lietās, palīdz izvairīties no afēristiem.

Oranži un dzelteni diegi sargā no skauģiem un ļaunas acs.

Gaiši zila un tumši zila rokassprādze palīdz attīstīt intuīciju, ļauj vieglāk sarunāties ar cilvēkiem.

Baltā noder skolēnam un studentam, šī krāsa atvieglo mācību vielas apguvi, attīsta atmiņu.

Violetā palīdz izvairīties no bīstamām situācijām, pasargā no nelaimes gadījumiem.

* Aproci apsien un nostiprina ar septiņiem mezgliem. Katrs no tiem nozīmē kādu garīgo aspektu un saistās ar enerģētisko centru jeb čakru. Siet drīkst tikai tāds cilvēks, kam absolūti uzticaties. Bērnam to droši var uzsiet mamma.

* Ja savij kopā trīs vilnas diegus (var dažādu krāsu) un apliek labās rokas apakšdelmam, tas palīdz atjaunot spēkus un stiprina veselību.

Pievienot komentāru