Liekais svars, Uzturs

Kā modes dizainerei Indrai Salcēvičai izdevās zaudēt 20 kilogramus

Salcevica-kopa

Modes dizainere Indra Salcēviča: – Vēlos tikt vaļā no sava virssvara un lēnām, bez stresa virzos uz to. Mans mērķis nav kļūt superslaidai, un es nevēlos ietilpt noteiktos izmēros. Dzīvoju ar pārliecību – katrā vecumā un dzīves periodā ir savs svars. Galvenais ir patikt sev un justies komfortabli.

Esmu zaudējusi jau vairāk par divdesmit kilogramiem, nestresojot un neizmantojot agresīvas metodes, neesmu arī lietojusi nekādas tievēšanas tabletes. Pārāk sevi mīlu, lai kaut ko sev aizliegtu. Viss slēpjas mērenībā un daudzumos. Ēst var visu, bet nedaudz. Bez sporta, samazinot svaru, arī nevar neiztikt, jo taukus dedzina muskuļi. Manas sabiedrotās ir nūjas. Tā pamazām ceru sasniegt savu komforta svaru, kurā jūtos vislabāk.

12 Komentāri

  1. Super.Man patīk ka cilvēkam ir raksturs.Es arī nu esmu nodzīvojusi mūžu un esmu secinājusi ka vis ir tikai ēšanā.Es kārtu kārtām esmu nometus daudzus kg.
    Lai jums veicās.

  2. Vakar Jekabpilī veikalā redzēju Indru, apaļš rausītis noļukušā mētelītī, acīmredzot ir bijusi stipri apaļāka. Pati šorīt sāku savu griķu diētu, kuru varu izturēt max 6 dienas, astoņi lieki kg man ir maksimums, citādi kļūšu tāda kā Indra un ar griķu diētu cauri netiks……. Lai veicas Indrai, lai kļūst tāda kā jaunajā bildē! Ar siltiem un patiesiem novēlējumiem Ieva, ēdot savus griķīšus bez sāls un gaļiņas 🙂

Pievienot komentāru