Sekss, Tuvība

Kā palielināt zemu libido jeb dzimumtieksmi + romantiska fotogalerija

Foto - Shutterstock.com

Libido ir cilvēka dzimumtieksme. Sniegstim dažas idejas, kā palielināt interesi par mīlēšanos, ja tā ir mazinājusies.

1. Samaziniet savā dzīvē stresu.

Lai justos ar sevi, savu ķermeni labi, izjustu seksualitāti, svarīgi būt iespējami lielākā harmonijā. Ilgstošs stress var mazināt interesi par seksu.

Vīrieši un sievietes atšķirīgi reaģē uz stresa situācijām. Stiprā dzimuma pārstāvjiem sekss bieži vien saistās ar atbrīvošanos no spriedzes. Tomēr arī vīrietim pārlieks stress var mazināt interesi par mīlēšanos.

2. Apsveriet kādu pārtikas produktu vai piedevu lietošanu, taču neuzlūkojiet tos kā brīnumlīdzekļus. 

Daži dabas līdzekļi satur uzturvielas, kas var pacelt libido, piemēram, E, C, un A vitamīns, B6 un B grupas vitamīni, cinks, arginīns, beta karotīns.

Daži pārtikas produkti iedarbojas līdzīgi: selerija, austeres, banāni, avokado, mango, persiki, zemenes, olas, aknas, ķiploki, ķirbji, šokolāde.

Kopumā veselīgs uzturs – barojošs, tomēr ne pārlieku bagāts taukvielām, pilnvērtīgs ar svaigiem augļiem un dārzeņiem, palīdz asinsrites sistēmai un normālai asins plūsmai arī dzimumorgānu rajonā.

4 Komentāri

  1. palielināšanas rezultātā palielinās
    1.ar HIV inficēto skaits,kas infekciju izplata tālāk,
    2.palielinās iedzīvotāju skaits uz planētas,kuru jau tā ir par daudz,
    3.palielinās glābējsilītēs ievietoto nelaimīgo skaits,u.t.t.

    1. Un kapec juk gimenes? Galvenais iemesls ir pec berna piedzimšanas sievietes vairak nemiļejas un ta ir problema. Virieši visu laiku grib seksu. Un ja sieviete pazaude libido. Virietis sak krapt apciemot prostitutes milakas un gimene izjuk.

Pievienot komentāru