Pāris, Psiholoģija

Mīlestība, zeķes, atraugas un skaņas tualetē

1. Aiz aizslēgtām durvīm

1no6
Foto-Shutterstock

Tas notika pirms apmēram septiņiem gadiem – to dienu atceros jo skaidri. Viņš teica, lai es jau ģērbjos, bet pats aizgāja uz tualeti. Pēc tās apmeklējuma viņš nenomazgāja rokas, bet tā vietā noglāstīja ar roku manu vaigu, saņēma abām rokām manu seju un noskūpstīja mani, kamēr es mulsumā iedomājos, ko viņš ar šīm rokām tikko aizticis tualetē…

Bet viss taču sākās tik labi! Mati spīdēja, zobi laistījās no tīrības, viss patīkami smaržoja. Attiecību sākumā mēs vienmēr esam tādi. Un katrs baidās spert pirmo soli…

Mana draudzene jau mēnesi pārvākusies dzīvot pie jaunā drauga, taču joprojām uz tualeti iet… tuvākajā kafejnīcā. “Es viņam pateicu, ka darbs sākas astoņos, nevis deviņos. Es tajā kafejnīcā esmu jau izmēģinājusi visu veidu tējas un kafiju. Reizēm izdodas bez maksas ieskriet tualetē nepamanītai, bet ja cilvēku nav, tad pērku kafiju. Es vienkārši nevaru to darīt drauga dzīvoklī. Protams, kaut kad jau nāksies iet uz viņa tualeti, bet pagaidām es nevaru.

Mana drauga draugs iepazinās arī ar kādu princesi. “Mēs pastaigājāmies pa pilsētu no rīta līdz naktij, es pāris reižu aizgāju uz tualeti, viņa – ne reizi! Pat tad, kad mēs kafejnīcā nosēdējām stundas divas, viņa izdzēra vīnu, tēju un vēl ūdeni, uz tualeti tā arī neaizgāja! Sievietes var ilgi izlikties un ciesties, es to varu tikai apbrīnot. Es tā nevaru.

  1. Aiz aizslēgtām durvīm
  2. Krākšana un citas skaņas
  3. Mute un kājas
  4. Kad mīļotais atraugājas
  5. Blaugznas uz pleciem
  6. Epilogs

3 Komentāri

  1. NO KĀ TE BŪTU JĀKAUNĀS VAI JĀBAIDĀS====VISS TAČU NOTIEK DABISKI UN NAV PAMATA IEDOMĀM …….VAI KAUNAM VAI BAILĒM JO DRAUGS TĀPAT TO VISU DARA …….

Pievienot komentāru