Netradicionāli, Padomi

Izvēlies vēlēšanās uzmanīgi. Stāsts par sarunu ar Dievu

Foto-Shutterstock

– Hallo, labdien! Vai es varu runāt ar Dievu?

– Labdien! Savienoju!

– Labdien, Mana mīļā dvēsele! Es tevi uzmanīgi klausos!

– Dievs, tūlīt būs Jaunais gads. Es Tevi lūdzu, izpildi manas vēlēšanās!

– Protams, mīļā, visu, ko vien vēlies! Tikai no sākuma es tevi savienošu ar vēlēšanās izpildes daļu: mēģini saprast, kādas kļūdas tu iepriekš pieļāvi, izsakot vēlēšanos!

… Metāliska balss klausulē: “Pagaidiet, lūdzu, tūlīt savienosim ar vēlēšanās izpildes daļu”… Gaidu…

– Sveicināti! Ko jūs vēlējāties uzzināt?

– Labdien! Mani pie jums atsūtīja Dievs, Viņš teica, ka, pirms izsaku jaunas vēlēšanās, man vajadzētu noklausīties iepriekšējās.

– Sapratu, minūtīti… Lūk! Visas dvēseles vēlēšanās. Klausāties?

– Jā, uzmanīgi.

– Sāksim ar iepriekšējo gadu:

1) Apnika šis darbs! (izpildīts: “darbs apnicis!”)

2) Vīrs nepievērš uzmanību! (izpildīts: “nepievērš uzmanību!”)

3) Ak, man vajadzētu nedaudz naudas! (izpildīts: naudas ir nedaudz!)

4) Manas draudzenes ir muļķes! (izpildīts: viņas ir muļķes!)

5) Kaut man būtu kaut kāds dzīvoklītis! (izpildīts: 10. stāvā, zem paša jumta, kurš tek. Prasīja “kaut kādu dzīvoklīti”)

6) Kaut man būtu kaut maza mašīnīte! (izpildīts: aizvēsturisks “zaporožecs”)

7) Ak, kaut būtu atvaļinājums, kaut kur tiktu vismaz… (izpildīts: pie vīramātes uz laukiem, kurai kā reiz darbaspēks vajadzīgs)

8) Nu kas tas ir, neviens ziedus nedāvina (izpildīts: nedāvina!)

Turpināt? Šeit aptuveni gadu var lasīt…

– Nē, es visu sapratu!!! Pāradresējiet manu zvanu Radītājam, lūdzu!

– Dievs, es visu sapratu! Es sekošu līdzi savām domām, pat mazākajām!!! Es lūdzu Tevi vienmēr sūtīt man pozitīvas domas! Es lūdzu Tevi palīdzēt man saprast, ka tu man vienmēr palīdzi un visu izpildi! Bet tagad es gribu rūpīgi apdomāties… Es varu piezvanīt vēlāk?

… smiekli klausulē…

– Protams, dārgā! Kad vien vēlies!

P.S. Savās lūgšanās nežēlojies Dievam, ka tev viss ir slikti.

4 Komentāri

    1. Cilvēki ir vāji… Tev nepietiks psihiskās enerģijas un domas konkrētuma… Ja mans vārds nespēj nogalināt un atriebties kādam objektam, tad manas domas ir vājas… Sadzīves problēmas ir pilnībā nemaģiskas… Ja vien neesi šī egregora galvenais adepts, tad lūgties ir bezcerīgi… Spēka vārdam būs par maz… Un, jā, vel cena… Nogurs un apātija kādu laiku… Man, piemēram, citreiz kaulus, zobus lauž un galva sāp, kā ar kaltu kalta…. Iespējams, kāds taisa ormentus mājturībā.

  1. Dievs ir slepena persona, slepenāka par valdību, rīkojas kā slepenpolicists, nekad, nekur viņu neieraudzīsiet. Skatos krūmos, neredzu, skatos, varbūt slējas aiz policijas radariem un viņš mūs soda. Nekā, sodus sūta policija. Ne velti valdības zina, ka no tautas jāslēpj viss, ne velti ir radīts Datu aiozsardzības likums, bet tai par tautu jāzina sīki, tā izdod

  2. Nesapratu, kā var aizsūtīt darbā pie vīramātes. Ja es izdomātu kādam palīdzēt, tad tikai saviem vecākiem…ar manu laiku neviens nemanipulēs…un lūgties neko nevajag, pašiem veidot savu likteni, ar nodomu ierakstīt, visu ko grib, ko negrib izdzēst..

Pievienot komentāru