Sekss, Tuvība

Intīmi: Ko viņa kautrējas pajautāt. Tā domā vīrieši

Foto - Shutterstock.com

1. jautājums: Vai tu nedomā, ka man TUR viss ir pārāk plats?

Maksts iekšpusē ir maz nervu galiņu, tāpēc sieviete dažreiz nespēj novērtēt, cik cieši maksts apņem tavu locekli. Priekšpēlē un mīlējoties izdalījušās smērvielas vēl vairāk vājina šo sajūtu, tāpēc viņai šķiet, ka tev tur ir pārāk brīvi.

Atbilde: Neaizmirsti ik pa laikam viņai pateikt, cik tur viss ir jauki šauri un cieši. Pat tad, ja tā nav. Pēdējā gadījumā vari ieteikt draudzenei vingrinājumus, kas galu galā nostiprinās maksts muskuļus – stāsti viņai, ka tevi vai traku padara, kā viņa saspiež, tad atslābina maksts muskuļus, kad loceklis atrodas makstī.

Piezīme: Īpaši šis jautājums satrauc dzemdējušās sievietes, jo pastāv uzskats, ka dzemdībās tur viss tiek izstiepts. Patiesībā elastīgie maksts audi viegli izstiepjas un saraujas atpakaļ.

2. jautājums: Vai tev neizraisa riebumu tā smarža, kad man ir mēnešreizes?

Atbilde: Tu vēl vairāk pārliecināsi viņu, ka esi pats labākais, ja tādā dienā apkampsi viņu un čukstēsi: “Šajās dienās tu smaržo tik uzbudinoši”.

Piezīme: Sievietes daudz skaidrāk nekā vīrieši jūt menstruālo asiņu saldeno smaržu un uztver to kā nepatīkamu. Vīriešiem šī smarža netraucē, jo satur feromonus – vielas, kas atmodina seksuālo aktivitāti.

3. jautājums: Vai tu domā, ka man ir pārāk mazas (lielas, nokārušās, neglīti veidotas un tā tālāk) krūtis?

No 100 sievietēm 99 sirds dziļumos uztraucas par vairākiem “būtiskiem trūkumiem” šajā ķermeņa daļā – visbiežāk bez jebkāda iemesla.

Atbilde: Ja kādu dienu nevēlies redzēt uz sava dārguma krūtīm pēcoperācijas šuves, neaizmirsti tās apbrīnot. Vismaz reizi mēnesī.

4. jautājums: Vai tu raizējies par to, ka vairs nebiju jaunava brīdī, kad satikāmies?

Sakot “nē, nemaz” – parādīsi savu emociju trūkumu. “Jā, briesmīgi,” – viņa jutīsies aizvainota. „Labāk nerunāsim par to” – viņa saslims aiz ziņkāres.

Atbilde: Esmu priecīgs, ka mūsu tikšanās laikā tu jau biji diezgan pieredzējis un pieaudzis cilvēks – tādēļ esmu pārliecināts, ka tu izvēlējies mani apzināti.

Piezīme: Tikai neatļaujies kādu no rupjajiem jociņiem “pudeles atkorķēt es ļauju viesmīlim” stilā. Sievietes tie ļoti aizvaino.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?