Dziednieki, Netradicionāli

Dziedniece Biruta Fedotova: Kā salikt gadu divās kastēs un atbrīvoties no enerģijām, kas nospiež sirdi

Foto - Shutterstock

Dziednieka padoms nav nekāds plāksteris. Taču var līdzēt, ja apmaldāmies ikdienas labirintā, meklējam gaišāku veidu, kā dzīvot. Padomu vaicājam dziedniecei Birutai Fedotovai no Ērgļiem.

Biruta savas spējas sāka apjaust pēc nokļūšanas autoavārijā. Tā bija smaga, viņa piedzīvoja klīnisko nāvi. Kādu laiku pēc nelaimes parādījusies vīzija, atnācējs izstarojis spilgtu gaismu, pat istaba kļuvusi gaiša. Teicis, ka ne velti notikusi šī avārija un viņai jāsāk pildīt savu misiju uz Zemes. Tā pirms vairāk nekā 20 gadiem sākās Birutas Fedotovas citādais ceļš.

“Esmu ekstrasense, dziedniece. Redzu, jūtu, veicu diagnostiku – ja cilvēks lūdz, protams. Kārtoju ģimenes attiecības, šķetinu ķibeles biznesā, palīdzu dažādu slimību dziedināšanā. Strādāju arī ar atkarībām. Atsaku vien tiem, kuri lieto narkotiskās vielas.”

Dziedniece stāsta, kā labāk iesākt jauno gadu, atbrīvojoties no enerģijām, kas nospiež sirdi, traucē dzīvot sekmīgāk un laimīgāk.

 

Kāpēc svece sprakšķ

“Svarīgi atcerēties, ka enerģija nekur un nekad nepazūd. Tāpēc ir tik būtiski ik pa laikam veikt tā dēvēto attīrīšanos. Līdzīgi kā datoru atbrīvojam no liekās informācijas, lai tas strādātu labāk, tāpat jāsakārto pašam sevi. Gada sākums ir labs laiks, lai ieviestu kārtību un tīrību domās, sakārtotos fiziski, karmiski, garīgi,” uzsver dziedniece.

Vispirms iededzam sveci, apsēžamies un palūkojamies, kā tā deg. Ja sprakšķ, ceļas melni dūmi, kaut kas nav kārtībā. Pirmais darbs – sakārtojam apkārtni. Atveram skapjus un izšķirojam lietas. Atbrīvojamies no mantām, kas nav aiztiktas vairāk nekā trīs gadus – nav vilktas, nav lietotas. Tātad ir nevajadzīgas. To saka priekšā jūsu zemapziņa, prāts akceptē – negribu vilkt šo džemperi. Taču lietas glabā enerģētiku, no kuras jāatbrīvojas. Tātad to visu prom!

Palūkojam, vai logi ir gana tīri, vai var ienākt gaismas enerģija. Kādas ir grīdas, vai nav putekļaini plaukti… Visu sakārtojam, notīrām. Sajūtam, ka jau kļuvis vieglāk, pleci iztaisnojas.

Pēc tam apsēžamies un atkal iededzam sveci, vērojam, kā tā mirguļo. Ja liesma kļūst te garāka, te platāka, nestāv mierīgi, ir vērts ķerties pie vēl viena rituāla.

Pievienot komentāru