Ārstēšana, Vēzis

Ar vēzi slimā Tamāra strādā, bet dzīvība apdraudēta. VM naudu atsaka, bet tu?

Personiskā arhīva foto

Jau agrāk rakstījām par Tamāru Bičiku, kuras efektīvai ārstēšanai vāc zāles. Nesen viņa bija pierakstījusi pie veselības ministres Andas Čakšas. Diemžēl gājiens bija veltīgs. “Pie viņas pašas diemžē es netiku, mani aizsūtīja uz pieņemšanu Veselības ministrijā pie Farmācijas departamenta direktores. Rezultāts – nulle, kur ņemt naudu un kā palīdzēt neviens šajā iestādē nezin. Visi paklausījās un aizgāja katrs savā
pusē, bet es palieku ar šo problēmu viena,” nosaka Tamāra.

Portālā ziedot.lv ziedojumus vāc jau gadu. “Atrodamies nenormālā stresā. Var būt kāds apžēlosies par mani un sponsores naudas līdzekļus. Palika savākt 20 tūkstošus eiro, lai pabeigtu šo kursu. Naudu vācam četrām devām. Neesmu guļoša, jūtos labi. Zāles nerada blaknes. Tagad strādāju Media pastā – iznēsāju reklāmu, lai nesēdētu mājās un nedomātu par to, kur ņemt naudu. Bez zālēm es nolemta nāvei. Mokošai nāvei. Cilvēki, lūdzu, palīdziet. Liels paldies visiem cilvēkiem kuri man ziedoja, paldies kaimiņiem. Cerēšu uz jūsu atbalstu!

Ja zāles būtu neefektīvas un nepalīdzētu mēs neko nedarītu un nevienu netraucētu. Bet tā kā rezultāts ir labs – mēs nevaram sēdēt un
rokas klēpī turēt,” Tamāra ar ģimeni noskaņota cīnīties.

Jūs variet palīdzēt Tamārai iegādāties zāles “Keytruda” 50mg/2ml (pembrolizumab). Zāles Latvijā pārstāv firma “Merck Sharp and Dohme limited”. Medikaments ļoti labi palīdz,par to liecina pēdējais kompjūtertomogrāfijas izmeklējums. Salīdzinot ar jūlijā veikto izmeklējumu, videnē mezgli samazinājās var teikt uz pusēm no 1cm līdz 0,6cm (pirms  ārstēšanas ar šīm zālēm mezgli bija ap 3 cm). Aknās jūlijā bija ap 2cm, tagad 0,8cm (ārstēšanas sakumā mezgli bija vairāk par 3cm).

Slēdzienā rakstīts – turpinās patoloģiskā procesa regresija – pēc terapijas – apjomā samazinājušies limfmezgli videnē, aknās. Ar šīm zālēm varu pilnībā izārstēties, bet šobrīd nevar saņemt ārstēšanos no valsts – zāles ir, bet naudas nav.

 

Pievienot komentāru